IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Трус от 3,2 по Рихтер регистрираха в Ихтиман


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Гръмнало е, защото епицентърът е бил точно под вас и земетресението е било вертикално. И в София преди 2 години имаше едно с епицентър в града и направо ни изхвърли от столовете. Нема да се пуашите!
отговор Сигнализирай
21
ХайдутинЪ
преди 16 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Ба то от там ша доде хаицкото заматрасение ба ора аз на кой думам ба
отговор Сигнализирай
20
ХайдутинЪ
преди 16 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Бамумамата ба, *** то каде ихтаман там и пловдив ба, *** как не сам го разбрал ба азе тогава са прибрах от кирето ба *** още не бех заспал ба дагоебаша доди хаитското заметрасение ба аз ви казах *** ме изтриа тиа от Днес. ай ча стана обеда а не сам пил още ракиа днеска ба ша изтърва влака бамумамата ба
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Пише се магнитуД.
отговор Сигнализирай
18
СЕЛЯНИНЪТ С КОЛИЛОТО
преди 16 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
ЯСЕНЧО, ОТ КОЕ СЕЛО СИ , СЛЪНЦЕ?
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Отчита се спрямо София, защото там е сеизмичната лаборатория и разстоянието се мери от този центърТолкова ли е трудно да разберете?
отговор Сигнализирай
16
софия
преди 16 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Остани си далеч от София,ако не си се довлякъл вече,комплексарино жалък!
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
не е на добро, тая поредица от земетресения в южна Б-ия
отговор Сигнализирай
14
Ясен
преди 16 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
E, aз не мога да разбера защо да съм ***, след като по всички новини земетресенията се случват на:"230 км северозападно от София....", "на 520 км източно от София..." Едно земетресение не може да се случи във Варна например. То се случва на XXYY км от София. Затова се зачудих, че това специално се е случило в Ихтиман. A и Бат Бойко като ходи в Турция каза после ,че щял да докара турските инвестиции в София, а не в България и взех да се чудя той премиер на България ли е или на София?
отговор Сигнализирай
13
секретарката
преди 16 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Вие се бъзикате, ама не знаете колко страшно гръмна и се разлюля. За малко да ми падне къщата на главата. Не ви пожелавам същото!
отговор Сигнализирай
Новини