След като в първите три епизода от документалния си филм Меган и Хари разказаха за любовта си и преследването от папараци, сега е време да разкрият и малко повече за решението си да напуснат кралското семейство.
В новия трейлър за последните три епизода от „Хари и Меган“, херцогът и херцогинята на Съсекс вдигат завесата на това, което ни очаква на 15 декември. Говорейки към камерата, Хари се фокусира върху нивото на навлизане в личното пространство от страна на медиите, което, според него, се е отразило сериозно на връзката му. Той също така твърди, че с Меган са били третирани много по-различно в сравнение с брат му, принц Уилям.
„Те бяха щастливи да лъжат, за да защитят брат ми. Те никога не бяха съгласни да кажат истината, за да ни защитят“, казва принцът в трейлъра, след което допълва, че със съпругата му са били жертва на институционален заговор и саботаж.
Говорейки за решението си да напусне кралския двор заедно с Меган, Хари казва, че дълго време се е чудел какво е щяло да се случи със семейството му, ако все още живееха във Великобритания. Маркъл разказва, че охраната им е била отнета, а всеки по целия свят е знаел къде живеят, така че безопасността им е била поставена под съмнение. Именно тогава принц Хари е казал, че е време да се махнат.
Документалният филм на Меган Маркъл и принц Хари в Netflix – любов срещу дулото на медийния пистолет
В свое видео, заснето с телефон, по време на пътуването към Америка, Хари казва: „Намираме се на полета към свободата“. Меган допълва, че тя не само е била хвърлена на вълците, но е била дадена за тяхна закуска. Най-вероятно говори за отношението на медиите към нея и мълчанието на кралското семейство по темата.

Италия и Украйна ще си сътрудничат в отбраната и производството на дронове
Собственикът на Zara се превърна в най-големия имотен магнат в света
Владимир Путин се ядоса на преувеличените прогнози, скрили криза в руската икономика
Ще се оскъпи ли производството на домашните ни електроуреди?
Европейските борси затвориха на червено под натиска на спада в луксозния сектор
„Грийн Иновейшън“ внедрява алкален електролизьор в българска топлоцентрала
Три зодии с нов шанс в живота след 15 април
Ормузкият проток: Енергийната примка около глобалната икономика
Нов огромен провал на хегемона: Арда шокира Лудогорец, титлата става мираж за разградчани
Алвеша е доволен след победата на „Тича“: Видях това, което искам
Илиан Илиев: Извинявам се на феновете за представянето
Легендарният Глушков сдава властта в родния баскетбол
Вили Вуцов изригна: Ако съм треньор на Левски и не бия този ЦСКА, трябва да се самоубия
Компания съди Меси и Аржентина
Дневен хороскоп за 16 април, четвъртък
Как всяка зодия реагира на критика
Поверия за Томина неделя (Великден на мъртвите)
Новолуние в Овен на 17 април – заявяваме себе си
5 навика за хормонално здраве след 40
Поверия за Летен Петковден
Застреляха футболен съдия по време на мач
Ден на отворените врати се проведоха във варненска градина (СНИМКИ)
Тайни на предпазния колан, за които малцина знаят
Студенти по право преминаха практическо обучение в Административен съд - Варна
Георги Глушков се оттегля от ръководството Българската федерация по баскетбол
Разгромна загуба за Черно море на "Тича"
Учени предупреждават: Космическото пиратство е бъдеща реалност, не научна фантастика
Ярка комета ще се приближи до Земята в края на април: Кога ще може да се наблюдава
Физици откриха начин за възстановяване на изгубени квантови данни
От дълбините на Космоса до лекарския кабинет: Какво предстои за екипажа на „Артемида II“
Гробищата се оказват място, което опазва биоразнообразието
Кометата 3I/ATLAS е изхвърляла вода, равняваща се на 70 басейна дневно