BGONAIR Live

"Да, България": Управляващите заглушават мобилните телефони за протеста довечера


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 16
Управляващите са способни на всичко, за да не им секне влизането в еврозоната и кражбата, която готвят след падането на валутния борд и освобождаването на милиардите от валутните резерви на БНБ!
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 13
Кой спря тока, гербави трoлове?
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 10
Какво друго очаквате от npacemо плюскащо тиkва.
отговор Сигнализирай
12
Варненец
преди 6 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 7
Мирчев, я кажи първо защо не си признаваш, че си селянчe от село Крушари, а се имаш за софиянец? Що се срамуваш откъде си родом ве, сеееляндур? Селянин няма нищо общо със *** да вметна на мааалоумниците тук. Второ: Мирчев, паляяячo неземен, що направи цирка с Пеевската свиняяяя оня ден в парламента дето уж ще му скачаш на бой? До оня ден си пи кафето с него в СКУТА му ве, смооотаняк! Това ми заприлича на яростното ти тръгване срещу Костадинов в залата и се насрааа метър пред него.:))
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 2
Ахахаха. Ама разбира се. Генерала ли излезе с този фарс?
отговор Сигнализирай
10
Ghost
преди 6 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 4
Спонсори трябват ли за протеста?
отговор Сигнализирай
9
Да бе
преди 6 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 4
На вас и извънземните ви пречат
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 6
Телефон използват умните , а вие сте полуумни
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 19
Факт. И спряха тока. И извикаха ултрасите и ги оставиха да безчинстват необезпокоявани. Както и пожарникарите не гасиха офиса на гербавите, чиито щори бяха вдигнати специално, за да бъде подпален.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 25 Не харесвам 7
Освидетелстване - кога ? Манолов вчера се оплаква, че били организирали родителски срещи да провалят протеста, оказа се, че в нито едно училище не е имало такова нещо, сега пък тия някакви сигнали от космоса ли прихващат или просто си се друсат ?
отговор Сигнализирай
Новини