IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ГЕРБ няма да се лепва за управляващите, Дончев с позиция за охраната на Пеевски


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

28
Томе,
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Не само се лепнахте за Радев,а направо се сгодихте.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
До: Варненец 30 Той е трoл. Трябва да се заяжда с нас. Това му е "работата".
отговор Сигнализирай
26
Шкода
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Спокойно бе , като казваш , че си варненец, много тихо го казвай.
отговор Сигнализирай
25
Варненец
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
до 28 Аз ли съм виновен, че Варна я направиха кенеееф бе, идиотченце неземно? Или искаш да кажа, че Варна е красив град в момента? Какво мааайка си проооста искаш да ти кажа? Муахахаха..
отговор Сигнализирай
24
:)
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
Тези от герб-нн така си говорят, сякаш някой ги слуша и им вярва. :) Томислав Дончев, с извинение, да каже каква ни е добавената стойност от неговото липсващо е-правителство през годините, за което ни открадна 3 млрд.
отговор Сигнализирай
23
Варненец
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 4
до 24 Зеления Чорап колко смееешен беше на 19 април сутринта. Идва с фамилната Шкода и го дават телевизиите да крачи сам по една улица към избирателната секция. А иначе не дават охранителите дето бяха встрани по тротоарите. Един вид: "Ето бе, идвам с кооочината си дето струва 5 хиляди лева и съм без охрана, защото съм част от народа". Жалка картинка.
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: Бонго Бонго Гадев от кой ще го вардат. Нали народо го иска. Или не го иска.
отговор Сигнализирай
21
Реалист
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ооо много скоро ще има законопроекти, които гербавите няма да подкрепят....въпрос на стратегия и време от страна на Радев...
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
В момента охрана имат само двама. При законите, касаещи всички. Защото тези двама са извън законите и над всички. Определено има нужда и точно НС е средството на Гражданите да върнат общовалидността на законите за ВСИЧКИ в тази държава, включително и за двете прасета.
отговор Сигнализирай
19
Варненец
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
до 16 По-скоро ти трябва да мислиш с това нещо служещо ти за мозък. Къде съм споменал в тази статия нещо за протести?
отговор Сигнализирай
Новини