BGONAIR Live

Божанов за новия бюджет: Връща ни в 1995 година при Жан Виденов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
Аноним
преди 53 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
БКП РАДЕВОТО НАСИЛА НИ ВЪВЛИЧАТ В ДЕФИЦИТ РУШАТ УМИШЛЕНО ВСИЧКО ТУК ВЪН ГРАБИТЕЛИ ИЗМАМНИЦИ ЧЕРВЕНИ
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 1
Хи! Бизнесът ще компенсира с онзи милиард от Шенген бе! Забравихте ли онези фанфари за Шенген? А защо Жан Виденов? Борисов не ви ли беше най-големия проблем? Напред към следващата точка от сценария по надвикване?
отговор Сигнализирай
15
АНОНИМЕН
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 1
Божко отдавна си изгорял бушон и мнението ти не интересно на хората.Липсва твоята половинка в политическата борба,къде ли си я загубил?Имал си възможности да се покажеш като можещ политик,ти ги проигра и в очите на хората си 0000
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 2
След като сте набълбукали държавата с вече изпълнени проекти за 2 милиарда, които не сте изплатили изобщо, е време да си затворите наглите устички и повече да не се обаждате никога. Важи най-вече за смешни партийки с един файтон избиратели като вашата.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 1
По зле Божо по зле в пъти
отговор Сигнализирай
12
ПП ДБ
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
ОТ 2020 НАПРАВИХА ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО, ЗА ДА ДОКАРАТ НА ВЛАСТ СВОИТЕ БАЩИ ОТ БКП.... СЕГА ПАК РАЗИГРАВАТ СЦЕНКИ И ТЕАТРО....
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 2
Радев е Принуден да вземе Заема от 3,8 Млр. Евро, в противен случай всички Бюджетници остават без Заплати - Лекари, Учители, Пожарникари, Военни, Шофьорите от градския транспорт и т.н., а Пенсионерите ще останат без Пенсии! По-добре, Божа Кравичката да ни разкаже за 30 Млр. заем на ПП-ДБ!!!!
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 6
В случая е прав, дори да не харесвам Божанов ;(
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 час
Харесвам 8 Не харесвам 2
Щом този бюджет е по-лош от бюджета на Теменужка, защо не изкарвате пак тълпите на жълтите павета???
отговор Сигнализирай
8
мдаааа...
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 3
Божанкааа...високото грозде е киселооо....
отговор Сигнализирай
Новини