BGONAIR Live

Вучич в безизходица: От вторник няма да имаме рафинерия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Зозо
преди 6 месеца
Харесвам 29 Не харесвам 4
.................Говорихме с всички и помолихме руснаците да намерят решение...................... Хахахаааааааааа, има един стар лаф: "Пиши на вашите за пари" :)))))))))))))))))) От два стола на ГЗ се пада накрая :))))))))))))))
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 32 Не харесвам 3
Мужду два стола е така. Днес се биеш в гърдите какъв си тарикат, утре оставаш без нищо.
отговор Сигнализирай
Новини