BGONAIR Live

Орбан: Унгария няма да напуска ЕС, съюзът сам ще се разпадне


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
Морския
преди 5 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 6
Унгарските въстаници от 1956 година събориха огромната 18 метрова статуя на Сталин в Будапеща и на постамента останаха само ботушите му, над които издигнаха унгарски знамена. А на главата на статуята написаха WC. Интересно какво ще остане от руското *** Орбан след като го съборят и какво ще напише историята за него.
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 6
Кратко и ясно- ЕС ще се разпадне. Поздравления за Орбан!
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
и тоя и нашия да очакват същото
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
А каква е позицията на ес за Венецуела? ес има ли позиция за Венецуела?
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Пълномаслена инвазия. Каквито драскащите такива и коментиращите. Неграмотниците са навсякъде. Една дума не може да напише правилно но световен анализатор.
отговор Сигнализирай
19
Честито евро
преди 5 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 9
За к00пейките новата година не започна добре.. натресоха им лошото евро и сега още един съюзник на путлр си отиде А почва И революция в Иран
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 6
Добре че спецназ на рАзия пазеше.Мадуро... инак някой можеше да нахлуе и да го отвлече ;)
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 5
Ами айде ИЗЛЕЗ, да видим колко ще изкараш! СМЕШЕН РУСКИ АГЕНТ!
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 6
Господарят на орган е путлр
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 6
Този "дъюз" фактически вече не съществува. Налице са само документални следи от наличието му, но за съюз, какъвто бе замислен - икономически и защитаващ равенството и свободите, не може да става и въпрос. Уникална тъпотия от странана наведените ни лакеи в управлението на държавата бе безсмисленото и откржовено вредно задържавата ни влизане в ЕЗ.
отговор Сигнализирай
Новини