BGONAIR Live

Орбан: Унгария няма да напуска ЕС, съюзът сам ще се разпадне


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

44
ДА РАЗЛАЕМ ПУДЕЛЧЕТО
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
РУСИЯ СИ Е САМОДОСТАТЪЧНА, А "РУСКИ РЕВ" СЕ УМИЛКВА В КРАКАТА НА ГОСПОДАРИТЕ СИ ДА МУ ПУСНАТ, Я КОКЪЛЧЕ, Я ЮС ИЛИ ЕВРОЦЕНТ И ЖАЛНО ДЖАВКА!!!...
отговор Сигнализирай
43
дезинтегратор
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 6
Колеги четящи, забелязвате ли, как под статиите за Орбан винаги се появява лавина от соросссссоидни коментари, писани от два соррросооида? Защо ли... а, да, дядоимСорос е унгарец и е персона нонграта в Унгария, а Орбан е видял навреме колко струва, хаха.
отговор Сигнализирай
42
до БАН
преди 5 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Панелните комплексари и селските граждани са 70% от населението на държавата, проблема ни е, че за 35 "демократичен преход", образованието, възпитанието и културата на родените след 1985 г. е под нивото на онова, което се нарича "еволюционен обществен ръст", а това са хората между 35 и 40 годишна възраст днес... На тази база, всеки сам да си направи Извода за бъдещето на Бг!
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 5
Уууруд долен!
отговор Сигнализирай
40
hahaha
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
......унгарският Нострадамус.......
отговор Сигнализирай
39
Ха-ха-ха
преди 5 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 6
До: СухоземнияПроруска безродна и_з_мет да говори за сиво вещество е все едно дърта про_сти_ту_тка да говори за девственост.
отговор Сигнализирай
38
Ада на чебурашките
преди 5 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 4
До: Констатация29. До: Констатация 29. Чебурашке, чети коя е акушерката..........У
отговор Сигнализирай
37
дезинтегратор
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
До: МорскияМного ти е стояла главата в солената вода, а?
отговор Сигнализирай
36
Ада на чебурашките
преди 5 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 6
До: Констатация 29. Чебурашке, чети коя е акушерката..........У
отговор Сигнализирай
35
СУ
преди 5 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
до 28 от БАН Кой... по-точно се налива с бира и фалшива дрога докато се "четка" пред екрана? /////"тия се наливат с дрога и фалшива бира и чаткат пред екрана. Мьpши!"
отговор Сигнализирай
Новини