BGONAIR Live

Орбан бесен на Зеленски: Има едно нещо, което не си разбрал!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 3
Унгария ще стане третия в света по производство на елбатерии, които ще произвежда гигантският завод на CATL в Дебрецен. Китайската инвестиции там е за 7,З милиарда евро и разкри 9000 нови работни места.
отговор Сигнализирай
22
Еврозона
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 15
Орбан е бита карта. Украйна показа колко неВЕЛИКА е Русия. Слава на Украйна! Голям подарък за Китай... огромна територия с намаляващо население все повече западаща финансово и икономически.... Путин си съсипа народа...
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 2
От Нова година в Унгария майките до 30 години с едно дете са освободени от данъци, както и майките до 40 години с две деца. Тези пък с три - доживотно. Получава се и подарък за трето дете от 33 000 евро при раждане на трето дете, ако родителите се осигуряват и са до 40 години. Пенсионерите пък през февруари ще вземат 13 и 14 пенсия.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 3
За 16 години Унгария има над 1 милион нови унгарски граждани, предимно от съседните страни, а унгарците в Трансилвания и Войводина гласуват масово за Орбан заради грижите, които полага за тях и множеството инвестиции.
отговор Сигнализирай
19
...
преди 4 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
По-скоро Китай ще си вземат Сибир , отколкото Путин ще загуби Крим!
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 3
Мерцедес изнася голяма част от производството си е Унгария, която се снабдява с енергоносители от Русия.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 11
Това , че Орбан се грижи по-скоро да шкембето си , е очевиден факт! А да говори от името на Европа, която нон-стоп саботира , е повече от гнусно ! Но за кремълските лакти, това е характерно !
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
Рубио в Мюнхен: Вярата във всеобщата либерална демокрация беше глупава идея и опасна заблуда.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 4
А какво става с контранастъплението? Върнаха ли вече Крим?
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 3
Порошенко, 2014 г. "За нас ще има работа, за тях - не! За нас ще има пенсии, за тях - не. При нас ще има помощи за деца и пенсионери, за тях - не. Нашите деца ще ходят на училище и детски градини, а техните ще се крият в бомбоубежищата. Защото те нищо не могат да правят. Ето така, именно така ние ще спечелим тази война".
отговор Сигнализирай
Новини