BGONAIR Live

САЩ настояват Украйна да предаде целия Донбас на Русия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

36
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
Че си го преместим фару от другата страна на борда.
отговор Сигнализирай
35
Смях
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
Че от какъв зор ? 4г война стотици хиляди жертви и да им предадат територия? Никакъв шанс. Продължавайте партизанска война докато се откажат. Стреляйте дронове към техни градове и цивилни райони, както правят и те. Тромпета и чао ноември месец.
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
Да де, рашките са агресорите. Те разнесоха "ценностите" си по Югославия, Ирак, Сирия, Либия, Афганистан, Иран....и още събират плодовете си от тях.
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 2
Какви гаранции, като тези от Будапещенското спорузомение от 1994год.?Според което САЩ и Русия са гаранция за сигурността и териториалната цялост на Украйна. Такива ли ялави гаранции обещава Тръмп?
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
днес до 15 часа русия превзема украйна после разгръща фронт до лисабон и лондон това ще е до около 15.30 часа, 16.00 часа иран побеждава сащ, 16.30 часа ЕС се разпада и 17.00 часа за да е всичко в работно време запада фалира нали така ко...пейки виждате днешния ден айде лека и доходоносна
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 6
До: така Монголоида Путин ли ти е братушка? Ти трябва да си от Северна Корея.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
Скоро няма да е нужно. Русия трябва да поиска изконно руския град Одеса.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
Щом Сащ настояват е редно Украйна да предаде Донбас на Русия.
отговор Сигнализирай
28
така
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 6
и да не се мота много тоя зелен плъх, щото цяла украйна отива курбан!....никой не може да спре братушките!
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
До: Само питам 20 Това е проостоо и логично -Русия е мир -(45 години стигат, доказаха, че без Русия е само война). Войните нападнаха Европа, след като Горбачов допусна разложените западняци в мирния свят на Източна Европа.
отговор Сигнализирай
Новини