BGONAIR Live

САЩ настояват Украйна да предаде целия Донбас на Русия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

96
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Военната операция върви по план! Владимир Путин!
отговор Сигнализирай
95
Само питам
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 6
Абе какво стана с оная българска ко пейка, дето се беше записал в руската армия но украинците го плениха? Русофилите написахте ли прошение до Путин да го вкара в списъците за размяна на военнопленници?
отговор Сигнализирай
94
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 8
125 Русия в момента прави съюзна държава с Беларус, а се разпадат опорките ти, останали са 5-6 които да повтаряш, стотиците други вече не са актуални що така? Щеше да фалираш Русия още 2014г, такива глупости мажеше че ако трябва да ти удрят плесник за всяка дрислива опорка няма да останеш жив.
отговор Сигнализирай
93
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 9
русия дори с помощта на краснов, никога няма да бъде велика пак, никога, по-скоро ще проговорят мандарин
отговор Сигнализирай
92
решението
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 9
Докато не бъде унищожена национал-фашистката хунта завладяла Кремъл , няма да има мир !
отговор Сигнализирай
91
До: Бацето
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 5
И какви карти има наркотизирания ХЕРОЯМ? Няколко пликчата бело? Хахаха
отговор Сигнализирай
90
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
123 щото си неук тролясен. сащ са били колония на англичаните, а на канада все още върховен главнокомандващ е британският монарх. Ако не беше Русия сащ все още щяха да са колония на англичаните
отговор Сигнализирай
89
до Сега
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 10
Тя русия върви към разпад, какви ги говориш.
отговор Сигнализирай
88
Сега
преди 2 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 7
Или след още 4 години Донбас ще бъде руски, както винаги е бил. Русия не бърза. Укрофашагите ще трябва или да се откажат доброволно или ще загубят много повече. Искаха "мир със сила" ама нещо не им изнася като разбраха че Перемога няма да има.
отговор Сигнализирай
87
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
117 119 това се нарича укропитешка намеса в американските работи. Следва да бъдеш екстрадиран
отговор Сигнализирай
Новини