BGONAIR Live

Под половината българи подкрепят санкции срещу Русия, Украйна в ЕС и въоръжаването на Киев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

119
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 5
Лъжа е,не по-малко от 80-85%,са против санкциите,оръжия за укрофашагите и ЕС!
отговор Сигнализирай
118
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Пак казвам на трагичния ***, че колкото повече територии завзема Русия или бомбардира, толкова повече украинци ще се изселят у нас. И специално за крайно неграмотните - бежанци идват тук не заради ЕС, а заради женевската конвенция от 1951, която Бай ви Тошо подписа след 'съвет' от любимата на много Русия.
отговор Сигнализирай
117
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 5
После не се чудете и не ругайте като тук се изсипват милиони рускоговорящи с украински паспорти.
отговор Сигнализирай
116
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 4
НИКАКЪВ мир! Бой по кра туните укронацистки до изтребление! А еС като са *** оти да си подкрепят и въоръжават с каквото и както искат - руският орган е неизбежен и ще бъде поет изцяло ет ЕС!!!
отговор Сигнализирай
115
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 4
Статия по поръчка - Радев вече е на власт.
отговор Сигнализирай
114
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 4
какво искате да клекнеме на ес и да се кланяме ли, хайде стига с тая украйна и майната им въобще на укропите
отговор Сигнализирай
113
до ТВ
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 4
Еврокомисията стои зад проучването и оповестяването на резулатите. Нима твърдиш, че Брюксел разпространява руска пропаганда? Четете ли ги тези статии изобщо?
отговор Сигнализирай
112
Василев
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 5
Русия е агресор и виновна за загубата на два милиона човешки същества!Русия провежда геноцид в 21 век, така както Израел извършва геноцид в Газа!Агент Трейси Лордс!ЦРУ!!!
отговор Сигнализирай
111
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
Добре. Хубаво, че има такова проучване. Сега какво може да кажем за демокрация, евроатлантически ценности, свобода и т.н. По дефиниция на ЕС ценностите и правилата са демокрация- народът с мнозинство решава. Ако повечето от народа е против нещо, то как и защо политиците могат да правят обратното и да се водят демократи?
отговор Сигнализирай
110
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
анкетата малко е формулирана като оня референдум дето ужким беше "за запазване на ядрените реактори", а въпроса беше съвсем друг и хората не знаеха кво подписват
отговор Сигнализирай
Новини