BGONAIR Live

Под половината българи подкрепят санкции срещу Русия, Украйна в ЕС и въоръжаването на Киев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

99
Василев
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 5
Санкциите дават резултат!Кремълските сатрапи не могат да вържат икономиката, въпреки високите нива на цените на петрола в последните два месеца!Русия сдава багажа, икономиката е на военни релси, а санкциите удрят всички сектори в обществения живот, вече открито има масово обществено недоволство и обикновения руснак се пита малката кремълска п.т.ар.анка чий бахур търси в Украйна???Агент Кийд БенсънЦРУ!!!
отговор Сигнализирай
98
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 8
Докато в Кремъл е Путин мир няма да има!
отговор Сигнализирай
97
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 5
Над половината българи искат ЕС, който подкрепя санкции срещу Русия, Украйна в ЕС и въоръжаването на Киев. Факт.
отговор Сигнализирай
96
Василев
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 10
Няма никакво значение в едни хибридки и платемни соц.агенции за промиване на общественото мнение!99% от българите знаят, че Русия е агресор-шовинист, а Украйна е жертва и е подкрепяна от всички здравомислещи хора по света!Агент Линда Първати!ЦРУ!!!
отговор Сигнализирай
95
хехе
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
колко под половината или няма да бъде политкоректно да го напишете.
отговор Сигнализирай
94
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Поредната платена статистика.Това да попиташ 1000 човека в столицата кво мислели и да изтъпанчиш че Българите така мислели си е заблуда
отговор Сигнализирай
93
Име
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: Хахаха 93. Снимките са винаги тематични и добре подбрани.
отговор Сигнализирай
92
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 4
45% българи са за разззия, но 0.000045% пращат децата си там да учат еле па да работят. Също толкова притежават нещо сделано в разззия или пък иска да притежава такова! Шизофреници сър!
отговор Сигнализирай
91
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Hahahah, добре е че бугарите са малцинство в Европа, при това незначително! ахахаххаха
отговор Сигнализирай
90
ПО ТОЧНО.....
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 6
СРАМ ВИ Е ДА НАПИШЕТЕ ЧЕ ПОД 10% ОТ БЪЛГАРИТЕ ПОДКРЕПЯТ ТОВА , .....НАЛИ.....?
отговор Сигнализирай
Новини