BGONAIR Live

В кадър: Русия отбеляза Деня на победата със значително по-малък парад


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

109
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
Знаеш ли кво е VORTEX..По принцип много хора я свързват с оптика да кажем за оръжие .А знаеш ли че те произвеждат телескопи и сателитни антени еи като ония дето ги гледаш по филмите.Еми Иванчо когато ти тръгнеш да произвеждаш нещо такова тук а не в Белгия .Тогава и можеш да говориш ....
отговор Сигнализирай
108
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
Оппа забравих Швеицария ,Молдова и Русия.Колко станаха 13 парцала ...а що толкова много отговора е *** -ИНДУСТРИЯ И РОБОТИКА ,а що не в България ами щот нямаме индустрия и роботика.Ние сме царе на големите лакърдии,на сивите пликчета,на далаверите,на ЛЕСНА РАБОТА и ОБЕЩАНОТО НЕ Е ДАДЕНО,територия на популизма и мутрите .Трудно е да си фил при подобна ситуация
отговор Сигнализирай
107
!
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
До: Българин 81-Много си напред с материала.Аз пък четах ,че когато е минала 1 украинска девизия през БГ много БЪЛГАРИ са били изнасилвани.НЕ СА ПОДБИРАЛИ МЪЖЕ, ЖЕНИ,ДЕЦА. Така е било и в другите държави.Затова руснаците много много не са ги харесвали ,защото са имали много проблеми с тях.Дядо ми казваше ,че и кокошките са изкрали. Кажи на германците, че Украйна е победителят във Втората световна война.Може пак да им отпуснат някой лев
отговор Сигнализирай
106
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Знаеш ли в колко държави съм живял .Сърбия ,Словения ,Австрия,Полша ,Германия,Хърватия ,Франция ,Холандия,Белгия,Босна,И да ти кажа националните предатели са тук в парламента , начело на власта...предател може да стане само най-близкия ти човек
отговор Сигнализирай
105
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Веселинов по тая логика всеки англофил,германофил,гъркофил ,туркофил е генетичен предател .Башка оня фаитон с евро атлантиците /Пии си хапчетата.Това че харесваш дадена нация не те прави предател.Ама като поскиташ 20 годинки по белия свят си коригираш и конските наочници
отговор Сигнализирай
104
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 6
Празник е на всеки воювал за разгрома на Хитлериска Германия и съюзниците и.А относно украинците те са били партьор на немците със Народоосвободителната си армия.Четете я тая история
отговор Сигнализирай
103
Веселинъ7112136860
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 3
Всички русофили са генетично настроени предатели.
отговор Сигнализирай
102
Впрочем
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
Това е празник на Украйна, защото победителите са били 80% украинци. и празник на САЩ и Англия, защото са спасили пияните блядолики от тотално затриване. Западът прави фатална грешка. Е, днес щяхме да говорим на немски, но нямаше да имаме нито съветски, нито еврейски проблеми.
отговор Сигнализирай
101
Позор
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 5
Парадират , колко са били велики преди 80 години ? Путин ги върна по. развитие и манталитет , в средата на миналия век !
отговор Сигнализирай
100
Сталин
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Се смее в гроба. Не можаха с партайгеносе Гитлер да изтребят всичкото унтер мърдащо на късмет из онази прокълната Земля.
отговор Сигнализирай
Новини