BGONAIR Live

Повече зрелище, отколкото мощ: Парадът на Путин показва отчаян и празен режим


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

102
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ке си го преместим фару от другата страна на борда.
отговор Сигнализирай
101
Яебупутину
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 7
Последната гримаса на Пyтeв показа всичко, той си постави оценка. Вaтни вдовици и северни кoпeйци.
отговор Сигнализирай
100
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 5
И каква стана тя ...преди няколко години тръгнаха уж на бързо за парад в Киев - и до под кривата круша стигнаха.... и сеа не могат в Масква да съберат две три редички тенекета... И те тва е "световна сила"..
отговор Сигнализирай
99
хмм
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
Русия играе умряла лисица преди голямото настъпление.
отговор Сигнализирай
98
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
Нашия парад как беше
отговор Сигнализирай
97
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
В това измислено сайтче напоследък освен т.ъ.пн.и друго нещо сериозно не може да се прочете. Всяка статия на първата страница за Русия. Абре ур.к.овци, толкова ли кратуните ви нищо не могат да родят за това, което се случва и нас и на какво дередже сме.
отговор Сигнализирай
96
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Поражението на СССР над Германия?
отговор Сигнализирай
95
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
Умишлено се пропуска че ВСВ е след ПСВ която Русия губи и губи балтийските Полша и Финландия. СССР си връща територии загубени след ПСВ а Германия напада и Русия и СССР. Т.е. НАТО и ЕС нападат Русия и СССР.
отговор Сигнализирай
94
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 2
За последните 30 г. най-голямото изобретение на страните от ЕС е прикрепването на капачките към пластмасовите бутилки
отговор Сигнализирай
93
дезинтегтатор
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Американци и европейци не са си научили историята. Или по-точномса им я представили по фалшив начин. Това е все едно, недай си Боже, Украйна да спечели войната ни САЩ и Кая да се обявят за победители, победили Путин, а Зеленски да го представят като марионетка, която без тяхна помощ е щял да загуби. ВСВ се повтаря. САЩ още не са се намесили. Те евентуално ще се намесят във финалната фаза, за да заграбят всичко.
отговор Сигнализирай
Новини