BGONAIR Live

AC/DC разтърсиха над 50 хил. души


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

332
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Да сравняваш местна чалга със световно известен рок е все едно да сравняваш Пешо от с. "Горно Нанадолнище" със Барак Обама.
отговор Сигнализирай
331
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 9 Не харесвам 12
348,Еваларка, най-накрая някой да им го каже. Овце сте, овце ще си останете, слушайте си ac/dc, другите овце да си пуснат планета. "Hello, Sofiaaaaaaaa, finally we made it !!! " e равно на "Не ви чувам, не ви виждам, всички ръчички горе! ОПА!"
отговор Сигнализирай
330
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
на по-младите мога само да кажа,че преди 30 години нямаше стена в София на която да не пише ***-dc ,нямаше ученическа тетрадка или чанта на която да не се вижда АC-DC
отговор Сигнализирай
329
за 353
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Че *** са повече от умните, никой не спори! Там се броят на Мала Маракана :))) *** до ***.........
отговор Сигнализирай
328
..
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
Emi imai go predpochitam neq pred nqkvi mazni starci xahxahxahxa... a za boq nqmam tyrpenie da me bie nqkoi metal xahxahxhxahxahxahxa
отговор Сигнализирай
327
Йоги
преди 16 години
Харесвам 15 Не харесвам 4
Има два вида хора : едните просто живеят във отреденото им време , а другите променят времето, в което живеят. AC/DC са от вторият тип хора , група променила мирогледа на поколения.Единственото определение за тях е ВЕЛИКИ !!!
отговор Сигнализирай
326
W.D.Gann
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Happy is The Man Who Findeth Wisdom and Who Geteth Understanding!
отговор Сигнализирай
325
за 353
преди 16 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
к'ва Цеца бе ?! Онази дето ще я гръмнат ли ?!!? Да ти имам вкуса........... отврат
отговор Сигнализирай
324
za 349
преди 16 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
***, ходи си удри една злобарка и не се ври при мъжете, че за такива скверни слова не само бой може да отнесеш........... :)))
отговор Сигнализирай
323
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Тъпите чалгари не знаят английски,трябваше да им го преведеш
отговор Сигнализирай
Новини