BGONAIR Live

ГЕРБ победи, но спечели БСП

ГЕРБ победи, но спечели БСП

     Вярно е, че за първи път една определена партия, печели за втори пореден път избори, ама еуфорията е до тук.Сценария се знаеше, изпълнен е перфектно и крайната цел ще си бъде постигната без никакви уговорки.Трите партий ще игнорират ГЕРБ и впоследствие ще си сглобят едно смешно правителство и компроматите и селските сценки, ще продължат с още по-голяма сила.Тук следват задължителните клишета - Народа си заслужава управляващите.Такива сме си ги избрали.Глас народен, глас Божи.Абе смехорий.Най-голям виновник за събитията в България са нашите медий.Те манипулират хората съзнателно, дори и несъзнателно.Подклаждат спекулаций и всевъзможни циркове, само и само, да има какво да излъчват и с какво да разредят турските сириали които запълват нашето ежедневие.Ясно е, че и на повторни избори може да се отиде, може и нови протести да залеят улиците, насърчавани въодошевено от нашите журналисти и още хиляди варианти на карамболи и медийно задкулисно управление.Проекта "Белене" ще бъде веднага върнат на дневен ред и от синия екран ще излязат данни за няколкото хиляди нови работни места.Пенсийте, заплати, сметки за ток и вода и още куп други материални ценности ще тръгнат в различни посоки, кое на горе, кое на долу.И като погледнем, са минали още 10 години и ние пак сме на опашката на Европа.Е предполагам, че до тогава и екологията ни ще бъде съсипана.Но пък може би ще добиваме шистов газ, ама това са подробности.Айде лека нощ Български Народе.Лягайте да спите и ще се видим след 10 години.И ще се чудим тогава, защо прехода при нас продължава вече 33 години.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата