IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Шестима мъже, положили цвете за Навални, получиха призовки за фронта


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

56
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 13
Муахахахаа..Вова е велик. Братушките са велики. Само така се процедира срещу поклонниците на предателите. Има ли още желаещи да оставят цветя на портрета на Навални в Русия. А Путин ако беше на власт у нас, тия които сложиха лика на Навални на билбордове нямаше да излязат от затворите.
отговор Сигнализирай
55
от ЮАР
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 7
До само питам Пилота, който дезертира в Испания е съвсем друга бира. Проблемът с него е, че е застрелял другите двама от екипажа. Което е морално неприемливо. Ако беше дезертирал сам, дори с хеликоптера - чест и хвала. Никой не е длъжен да служи на един престъпен режим и хората в голямата си част разбират това. Колкото повече Руснаци дезертират, толкова по-добре. А и Европа вече взима мерки да изхвърли Руската агентура. Съчувствам на горките хора, пращат ги на война за нищо, за тоя що духа.
отговор Сигнализирай
54
Вижда се...
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 6
Голяма държава е Русия , а няма доброволци за фронта. Путинистите се крият и в България...
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 8
До 123 54. Хич. Само малко. Даже тука по цял ден се изреждат да хвърля клетви да се сринела. Е то с писне не става но...Да не са стреляли 8 години по Донбас.
отговор Сигнализирай
52
123
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 6
До манипулатор. Никой не иска да унищожава ни Русия ни Путин. Всеки нормален човек иска просто Русия да се изтегли до международно признатите граници и тая лудост да свърши. Ако си размърдаш остатъците от мозък ще видиш , че Русия иска да заграби територии и това е нейно условие за преговори(като дори не дефинира кои точно територии, защото тя иска да унищожи цяла Украйна), а Украйна иска просто руснаците да се изтеглят.
отговор Сигнализирай
51
(-_-)
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 3
Явно си нямат работа тия хора и държавата им дава възможност да са полезни с нещо.. Лошо няма!
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 5
Преписвачката пак е пляснала английските безумия, скука.
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 11
До Анонимен 40. А ти що не си на фронта да помагаш на позеленелия. Айде дай комсомолски пример и тогава ни кани и нас.
отговор Сигнализирай
48
хе хе
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 7
излиза, че да постъпиш в руската армия е наказание ...
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 1
До запознат. Хич ги няма и в коментарите. Задълбават някъде назад в някаква развалена история и там си остават.
отговор Сигнализирай
Новини