BGONAIR Live

2011 e била добра само за кръга около ГЕРБ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 44 Не харесвам 2
Съгласен съм. За опозицията годината не бе добра, ако гледаме тясно политически.А за хората, хептен, ама там кой ти мисли.
отговор Сигнализирай
1
Истина
преди 14 години
Харесвам 43 Не харесвам 8
Ми да с няколко изречения това нистина обобщава добре годината
отговор Сигнализирай
Новини