IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Първанов има сметки в черни офшорни зони, скочи Янев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

34
Криста -до анонимен
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 16
Честно казано изобщо не ме интересува има ли пари някой и от къде са. Даже ми е чудно колко хора се интересуват от това и това създава смисъл на живота им.
отговор Сигнализирай
33
Криста
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 15
По-голяма простотия от тази, че тия дето имат пари в офшорките са комунисти - няма. То и понятието комунист също девалвира, стана банално да го повтаряме като папагали. Други са термините вече и други процесите, но най-лесно е да наречем материала ***.
отговор Сигнализирай
32
1
преди 12 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
естествено.информиран човек като дянков го каза в прав текст.
отговор Сигнализирай
31
Криста
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 17
Аз лично не вярвам Първанов да има тези пари в офшорни зони. На твърденията на хора като Яне Янев обаче не трябва да се реагира с плам и емоция, защото тези съдения и прочие вече се обезцениха и девалвираха - всеки съди за нещо някого и накрая все тая - нито се разбира кой какво е направил , нито на някого му пука вече. Хората си имат своя живот и все повече го ценят вместо да се връзват на тези публични ***.
отговор Сигнализирай
30
antikomunist
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
BKP stana bulgarska kapitalisticeska partija,a parvanov e mafiot N": 1
отговор Сигнализирай
29
ще си изгоря
преди 12 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
българския паспорт пред Президентството !!!
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
И Софиянски има, ха-ха!
отговор Сигнализирай
27
Янка сСРСго плашат
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 20
Първанов и жена му са скромни хора откъде ги измисли тези сметки Яне не знам ,сигурно получава факсове от космоса!
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 15 Не харесвам 4
И всички приближени на Станишев имат. Е и?!
отговор Сигнализирай
25
Хитър Петър
преди 12 години
Харесвам 20 Не харесвам 7
Янето си е много прав, ами им рови в паничката и гледат да го отстранят. 10 % ти желая на изборите, Яне!
отговор Сигнализирай
Новини