BGONAIR Live

"Медиите винаги са прави, но не съм напускал"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
az
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Боже, дано не се върне 97, че си спомням как пътувах до Сфия с от Бургас с пълна чанта с хляб. Ама сега имам и 2 деца. Всичките си напълниха гушите, а ние пак гледаме отстрани.
отговор Сигнализирай
29
ТЦ
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Най-пък ми е интересно, защо Костов тогава не разследва нито Виденов, нито Чичибаба, нито някой от правителството, което го докара на власт. Взеха властта и всичко - по мирно, по тихо се потули...Явно интересни неща са щели да изскочат при евентуално разследване...
отговор Сигнализирай
28
TEENAGE MUTANT
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
За прекрасните години, които ми дари, точно когато се оформях, така да се каже, като личност. След тази зима на 1996-97-*** бях кален до такава степен, че и в Антарктика да ме бяха пратили да живея в някое иглу - щях да оцелея, даже статуя щях да му изваям от лед и да я замервам с . Благодарение на другаря Виденов и цялото му пре-кадърно правителство осъзнах още в много крехка възраст накъде вървят нещата и поех в единствено правилната посока - летище София. През последните 13 години отдалеч гледам как се подиграват с онези, които от патриотични или каквито и да било причини останаха в България и от ден на ден съм му повече и повече благодарен. В същото време бих искал лично да го одера жив и него и цялата разбойническа шайка, защото само този, който не е бил емигрант, не знае колко е тежко.
отговор Сигнализирай
27
Някой, който помни..
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Все се чудя зашо толкова малко хора разсъждават като мен и 23ти...мн бързо забравят какво се случи тогава ;) Aз бях на 13...
отговор Сигнализирай
26
tan4etonet
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Е,сега всички ония,дето снощи го защитаваха и автоматично скочиха с вик: Виденов...Виденов...сега да им го ....само,че той го стори първи !
отговор Сигнализирай
25
bravo na 15!
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Кое не е верно, номер 23? Кое е било създадено отвън? Царевицата ли ни изнесоха отвън, оня *** чичибаба или вътрешния министър дето прекараваше времето си с на сикаджийската мутреса ни назначиха, или организираха вампирските среднощни заседания на кукуто жан - агента 'дунав' на ДС, докато париците на хората бяха изсмукани от червено-мутренската олигархия. Виж ги днес - същите ***. р.овч си прибра комисионнната за газ договорчето и замина да си пече на копакабана, масларовата издухала десет хилки и тя да отмори, недоразумението димитров , дедото - дето те го докараха отвънка прибира горици и земици, абе гнус, гнус, ГНУС!
отговор Сигнализирай
24
mm
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не се кахърете,др.Виденов!Даже и да напуснете Партията,за Вас винаги ще има място в стройните редици на атака или напред(назад).А после...После,пак ще сте заедно,в НОВАТА ТРОЙНА КОАЛИЦИЯ!
отговор Сигнализирай
23
:))
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
15, защо пишете неща, които не са верни? хайде холан, много добре си спомням 1997-а. Тъй наречената криза тогава беше създадена отвън. Цялото удоволствие струваше 200 000 000 долара, преведени на СДС. За такава сума маса народ още години наред ще пише какви нечувани страхотии са им се случили. Само дето няма нищо общо с истината.
отговор Сигнализирай
22
тодкесе
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Номер първи е най точен и патриот такива трябва да сме.Всички след коментар 1 сте злобари ,мазници,мекерета ,подлеци и много още.Ами станете на крак обеденете си в пълна честост и работете за нрода това дето пишете са само глупости .Що само Жан е виновен всички...ама всички та и сегашните и следващите наесен. Та те живеят като домбази и преписват вината на Жан и други .Затова трябва народна твърда ръка всичко заграбено да се конфескува и остане в полза на народа друг начин на оправия няма а те милите дабъдат затворени в Белене за много дълъго време та да си почине този народ.
отговор Сигнализирай
21

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да допълня 15,16 и 17 с една пенсия можеше да се купи 1 кг. кашкавал,цените на хранителните стоки се сменяха на всеки час,заплатите се плащаха всяка седмица, защото парите се обезценяваха с часове.
отговор Сигнализирай
Новини