IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Сини и червени с еднакви критики към правителството


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

82
ПЕМБЕН
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Явно плащат на бройка публикувани постове и на брой букви!За това те почетвъртват и подесетват,колко ти е процента??Аз утре ще публикувам от Большая Русская Енциклопедия,ама без съкращения!!!!
отговор Сигнализирай
81
Свещенна простота
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
То не бяха нострадамчета с крясъци и подскоци на нестинари,който броиха гладните без да си дигат с години задниците от компютрите(пък се обиждат на лузъри).То не бяха оплаквачки за липсата на чужди инвеститори,а като се прехвърлят на следващият журналистически микрофон оревават света, защото идвали арабите.Хората били гладни и трябвало някоя партия да ги нахрани. Ами " УМНИЦИТЕ" да помолят арабските инвеститори вместо в писта и откриване на работни места, да открият иманарети към джамиите .
отговор Сигнализирай
80
Пембен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Прав си,и тук таме 5 поста на някой ***-ама защо еднакви постове не се трият...за *** ли смятат потребителите???Ако напишеш г...з,ще те изтрият до 9 коляно,а това какво е?Трябва да наизустя ли материала на ШЕЙХ?!!
отговор Сигнализирай
79
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Вярно е червено - гербер - бесепар - гербер - бесепар......само комунисти ТУК
отговор Сигнализирай
78
Пембен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Много ПОЧЕРВЕНЯ тази дискусия....То си е вече ачик-ачик ЧЕРВЕНО!!!Че и защитено!
отговор Сигнализирай
77
странно
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Вече не си задавам въпроси относно толерирането на определени потребители...
отговор Сигнализирай
76
до 75
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
"Премиерът Бойко Борисов, който посвети изборната победа на ГЕРБ на убития от комунистите си дядо, не се появи днес на откриването на паметника на жертвите на тоталитаризма в България. Всъщност от висшестоящите в ГЕРБ никой не е отишъл." Е кака да отидат като са по -големи комунисти от комунистите."Мога да предполагам, че премиера (с малка буква) е приписвал смъртта на дядо си на фашистите в едни други времена, когато освен "Оцеола" (така ли беше) е търсил да добие една друга книжка - с червени корици. Гадна инсинуация? Може би, но можеш ли да кажеш какво е говорил едно време - това би му помогнало по стълбицата на кариерата, а аз съдя само по факти и виждам фактът, че Борисов не изпуска никоя възможност за качване по йерархията откъдето и да идва тя
отговор Сигнализирай
75
шейха
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Тези приказки са на вожда ти и не се знае чий *** лижеш! В България голяма част от обикновените хора имаха жилище, кола и заделени пари. Тази грешка бе оправена с майсторство - бяхме значително обеднени с помощта на инфлация, хиперинфлация, финансови пирамиди, рекетьори (надявам се, помните бат ни Бойко Борисов и неговата "Ипон") и т.н. Само за сравнение - по време на "Първата национална катастрофа" през 1914г. цените са се увеличили спрямо нивата от преди войните само със 7%, докато 1992-1993г. цените скачаха с по 8-9% на седмица!!! Ако вземете предвид и загубата на работна ръка в следствие масовата емиграционна вълна, ще се убедите, че "преходът" след 1989г. е много по-голяма национална катастрофа, отколкото участието на България в двете войни 1912-1913г. След масовото и добре организирано обедняване на хората, започна да се налага (и сега все още се налага) американската практика за въздигане на парите в култ (подобно на юдеите, които са се кланяли на техния бог на алчността - Мамон / Mammon). Това е нетипично за нас - в цялата ни история преди това никога не сме въздигали личното богатство в култ. Извод: бившите управляващи ни управляват и днес - просто от висша номенклатура станаха едри капиталисти. Превърнаха ни в икономически роби и смазаха желанието за сплотяване. Управляващите създадоха условията за днешната кримиогенна атмосфера и самите те са българската мафия. Просто на други места мафията има свои хора във властта, а тук - властта е самата мафия.
отговор Сигнализирай
74
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 6
Абе Костов за много неща си е прав,Бойко вместо да се репчи,можеше да го държи по близ одо себе си,но явно се поддоде на внушението на ***,че трябва да го държи далече ...И на мен Костов не ми харесва като личност,но пък по добър от него както като макроикономист ,така и като държавник,май не виждам ..
отговор Сигнализирай
73
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Спонги сини са ти само венците под зъбите
отговор Сигнализирай
Новини