IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Проф. Кантарджиев: Който го боли гърло и кашля - вкъщи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

49
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
stiga s toq covid ne vyrvite
отговор Сигнализирай
48
До 28
преди 3 години
Харесвам 31 Не харесвам 5
Та викаш старите и болните трябва да бъдат ваксинирани.Само че нямам никакво подобно намерение.На 65 съм и през 2009 изкарах в болница пневмония и на системи свинския грип.Болниците бяха претъпкани,но никой не вдигна сегашната паника.Та вече 12 години сезонните грипове ме подминават. Не е ли по-удачно всеки сам да преценя дали да участва в експеримента за действието на препаратите.По-скоро да се пазят младите тлъсти китове,доказани в рисковата група.Акъл от зелена тиква не вземам,така казваше б
отговор Сигнализирай
47
Ончо
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 4
След като ваксините много помагат, и всеки има достъп до тях, защо трябва да има ограничения ? Нали ваксинираните не били застрашени, а които не искат ваксина сами поемат отговорност за себе си ? По този принцип утре ще ми забранят да карам кола, защото може да прегазя някое дете.
отговор Сигнализирай
46
ЕРА
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 4
тоя описва обикновенна доскоро наричаната от всички лекари остра вирусна инфекция (ОВИ) Ковид-19. Нормално е да нарича ОВИ Ковид, по-простата причина, че част от вирусите причиняващи ОВИ са от семейството на Коронавирусите, но има и още няколкостотин, които могат да имат същите симптоми. Само където сега мерките за опазване "здравето" на хората са драстични и ограничаващи свободите, а насаждането на страх е станало мантра за всички медии.
отговор Сигнализирай
45
Къде си бай Тошо да
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
видиш?!И живи да ни оплачеш...
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 41 Не харесвам 3
Щом хрема и болящо гърло натоварват системата в задачата се пита има ли здравна система или се бачка яко за ковид Бонус? За проста настинка от климатици преди бонуси нямаше!
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 12
А защо старите и болните не са още ваксинирани? Къде са линейките дето ваксинират по селата? Там хората нямат пари и едва ли могат да стигнат до града за да се боцнат. А и в мола да отидат. Променете си тактиката бре!! Оставете зелените коридори, но направете линейки за ваксинация в места със стари хора, които не могат да се ваксинират.
отговор Сигнализирай
42
Вре се м/у шамарите
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
и може да му се случи случка!Сезона не е свършил и мутрите усилено правят парички на брега !!
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Който му е празна главата същи да седи вкъщи. Да си пуска Канал 1 и да гледа новините
отговор Сигнализирай
40
н.а.полк.Лили Иванов
преди 3 години
Харесвам 23 Не харесвам 4
Антиковид мерките помагат, колкото събирането на пластмасови капачки помага на нещастните по света.
отговор Сигнализирай
Новини