IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Миланов: Цветанов не е нагъл, а е с централно мозъчно заболяване


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

305
коко3коко
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 9
Кат се завърти колелото на глупоста и няма спиране!!! Първо ЦЦ чул едни шокиращи разговори между лекари, които между другото се държат ужасно. Виждал съм професор по време на операция сестрата като му подаде инструмент дето не е искал той я цели с него. После, неясно защо, влизат командоси в болницата да задържат Ескобар все едно. После прокуратурата ***, след експертизата дето е ясно, че плода не е дете, не е роден, а е абортирал, всички мажат ли мажат. А ЦЦ нема два грама мозък в главата.
отговор Сигнализирай
304
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Я прочети ЗСРС! Друг е въпросът, че обществото като цяло спечели от това!
отговор Сигнализирай
303
Станиславски
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 8
...дааааа, помня го вашия Цветанов. Твърде посредствена личност!
отговор Сигнализирай
302
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 6
не е нужно да си специалист все пак за да видиш, че Цветанов е болен човек, както и Бойко - болни и самовлюбени нарциси, които мислят че преди тях не е имало нищо и че след тях светът е изчезне
отговор Сигнализирай
301
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 6
не съдете лекарите...съдете тези които им дават по 500лв заплата
отговор Сигнализирай
300
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
ni6to nee nary6il cvetyan
отговор Сигнализирай
299
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Че нали повечето това твърдим! И Цвъцко наруши закона, но в резултат на това нарушение на бял свят излезе лекарска практика и те са за съд! Нищо повече!
отговор Сигнализирай
298
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
do 335 ako ti se sly4i na teb takova ne6to kak 6te reagira6
отговор Сигнализирай
297
Груйчо
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Спрете да се дърлите и да се озлобявате. Има доктори и.......доктори. Има хора човечни и със сърце, има и търгаши, ламтящи за пари. Познавам и от едните и от другите. Не може всички да се слагат под един знаменател.Че Цветанов си направи PR e вярно. Че докторите от Г.Оряховица са за съд-също.Просто прекалено много политика в една трагедия. И от едните и от другите..
отговор Сигнализирай
296
софиянец
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
добре, разбрахме се, мнението си е твое, аз лично на това му викам активно мероприятие и НЕ вервам!
отговор Сигнализирай
Новини