IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

"Галерия": Разговорът за Мишо Бирата е истински!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

212
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 18 Не харесвам 6
На Вас Гоце ли ви е интересен, че все го намесвате да отклонявате внимението, на мен не ми е интересен. По скоро ми е интересно какво е казала френската полицейска лаборатория! И излиза, че Борисов лъже, това ми е по интересно от Гоце
отговор Сигнализирай
211
:))) до Гого (212)
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 9
Хайде да спретнем конкурс за най-голям брой минусчета :)
отговор Сигнализирай
210
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 19
Благодаря на в-к "Галерия",че ни разкри надомната работа на Гоце....
отговор Сигнализирай
209
питайте гоце(ДС)КГБ
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 6
ГЕРБ е ПОРЕДНИЯ проект на ДЪРЖАВНА СИГУРНОСТ!
отговор Сигнализирай
208
гого
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 17
хахахахха, и аз забелязах как изведнъж получих поне 10-15 минуса ... хахах жалки платени *** :Д .. намерете си една нормална работа бе... няма се плашите ше се оправим. Стига само батко ви серж да не вземе власта.. *** няма и как да стане де.. видяхме го тая крадла миризлива. НЕ БОЙ СЕ НАРОДЕ, ИДВАТ ПО ХУБАВИ ВРЕМЕНА :)
отговор Сигнализирай
207
Логично
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 17
Отрязоха контрабандата на червените и ревнаха за избори веднага.......
отговор Сигнализирай
206
Калин
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
куку ..ко праиш бе .. сменил си .. позата.. :) кажи нещо за бирата .. и гоце квотата.. той примиера боко - слънцето.. не излезе мъж.. нищо не белва, герговите телевизии и те мълчат не питат :) .. ти поне бъди мъж .. кажи нещо :)
отговор Сигнализирай
205
анонименс
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
до 200:ко ми казваш че са същите като не са....?!да почвам ли с примерите..които са 1000000000 че не са същите като не ти изнася...пали с 300 и се разкарай!!
отговор Сигнализирай
204
днес всичко е възмож
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
Няма какво да се коментира - вестник галерия е собственост на алексей, който е зад рзс и бсп и е опонент на герб. От тук става ясно каква е работата. Че разговора е монгаж - това и 5 годишно дете ще ти го каже. Навсякъде има корупция, може и французите да са ги подкупили. Или са си дали парите на специалист, който с достатъчно часове записи без проблем ще направи неразличим компромат. Няма спор по въпроса, че става въпрос за опит да се злепостави бойко, но кой ще се върже на въдицата е въпроса..
отговор Сигнализирай
203
:))) до 199
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
... и да я върнат на СтаниШеф и компания, за да им е по-леко на изборите ли ??
отговор Сигнализирай
Новини