BGONAIR Live

PR-ът сработи. Борисов върна Емил Коцев на работа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

149
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Или като каже дума ще става, или да си взима шапката и да дойде по-мъжкар от него!
отговор Сигнализирай
148
MP42
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Никито Младенов,а не Михайлов..Оказа се,че в посолството в Либия няма дипломати,а само един техн.секретар и той не знаеше как ще се прибират хората,че няма нито дипломати,нито на правителственият самолет не са му дали разрешително за кацане..Ей,такива неудобни въпрос,а пък той се оказа,че не е в България..Май е в Дания..Има нещо гнило...в Дания
отговор Сигнализирай
147
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
не разбрахте ли, че само нашето правителство може да приеме Кадафи, когато избяга? лика-прилика са си по демагогии и нарцисизъм
отговор Сигнализирай
146
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
УЖАС !!!ТО ПО ТАЯ ЛОГИКА АКО НЯКОЙ Е НАПРАВИЛ ПРЕСТЪПЛЕНИЕ И СЕ ИЗВИНИ НЯМА ПРОБЛЕМИ-ХАХААХ
отговор Сигнализирай
145
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Или,или!Като е казал махам го край!Ми утре ако стане война ?Ако трябва някой да бъде разстрелян?Как ще действа тоя?Такива пикливи изказвания не са на премиер!
отговор Сигнализирай
144
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
"там е станал проблем в кой самолет да се качват. Вследствие на това казах, че ще уволня директора на "Техноекспортстрой", разясни Борисов."- да, но по канал 1 казаха, че го уволнява, заради думите на директора, че превозва хората с пари от предприятието
отговор Сигнализирай
143
От бостана
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
До 135. Май нямаш завършен 8-ми клас? Ако за герберите да псуват е нещо благо и величествено има и други хора в България. И те са възпитани и благородни души. Хайде сега беж за нови инструкции на бостана.
отговор Сигнализирай
142
Когато се върна
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Когато се върна, ще съм наемник ... Единствено българския народ може да ме наеме, Кадафи и Бойко, и други като тях да не разчитат ...
отговор Сигнализирай
141
мр42
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
кажи какъв, че не съм гледал бтв. тези не ги гледам, защото са много слънчогледова телевизия.
отговор Сигнализирай
140
MP42
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Никито Михайлов днес е сърдит..По БИ ТИ ВИ му зададоха въпрос на който той не можа да отговори и затвори телефона..Обиден е..
отговор Сигнализирай
Новини