BGONAIR Live

PR-ът сработи. Борисов върна Емил Коцев на работа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

129
Slav
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Бойко, ти си Бай *** на нашето време. Дано Бог ни пази, защото нищо добро не ни чака.
отговор Сигнализирай
128
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Блазя на Станишеф, само ги гледа и им се смее на простотията..е човека си направи дете, за което евала
отговор Сигнализирай
127
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
'' "Уволних го и го възстанових за един ден, случва се и това в мача. ''Meн ме е срам от такъв премиер!Имам един приятел има фурна за хляб.Освен да му го препоръчам като пекар.Как може да се изплюеш смело срещу вятъра и после да си лапнеш връщащата се плюнка?
отговор Сигнализирай
126
препоръка
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Що не вземе да се уволни сам.
отговор Сигнализирай
125
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Боже,Боже...тоя хептен "изтрещя"!Ами то не е лесно да си пожарникар-комунист(или обратното) и да те "тесламят"(натрапят),(разбирайте,оня Уорлик,или неговите шефове) за премиер!!!
отговор Сигнализирай
124
От бостана
преди 15 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
до 119. Ето го новия морал на герберите. Като нямат думи, ползват други работи. Срамота е все пак...
отговор Сигнализирай
123
doktora
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Направих грешка да пусна конкурса за Евровизия по БНТ и от тези крясъци и фалшиво пеене на некадърници не мога да се съсредоточа върху новината тук.
отговор Сигнализирай
122
ДО116
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Това е разковничето,БОЙКО ДА ИЗДЪРЖИ,А ЧЕ Е КАТО ЖИВОТНО,КОЕТО ИСКА ДА СЕ САМОСЪХРАНИ ,КАТО ВСЕКИ ЧОВЕК,спор няма.
отговор Сигнализирай
121
до Странджата
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Какво не бих дал да живеем в 14 - ти век, еничарино. Щях да мога да те изкормя, а сега и защото съм либерал, трябва да търпя слабоумието ти ежедневно, четейки новини. А това е тук, защото ако не си забелязал сайта е все още български или поне се списва за България и на български език. Като искаш да правиш ... на Б, бегай в Бояна, предполагам, че е там по това време ...
отговор Сигнализирай
120
бай Петко
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
....здравейте циркаджии... цитат Станишев.
отговор Сигнализирай
Новини