BGONAIR Live

PR-ът сработи. Борисов върна Емил Коцев на работа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

139
шменти капели
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
от целия цирк не разбах едно-защо плевнелиев не е държал вожда си в течение на събитията? сега остава него да изкарат виновен... направи ни пълен шаш този г-н борисов. но все пак остава и друг въпрос-кой ще плати масрафа, понеже аз не искам да плащам за пиари на когото и да било. беше ясно, че борисов е бесен, че му провалиха предизбораната президентска кампания за пореден път.
отговор Сигнализирай
138
лелеее
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
имам чувството, че съм в някакъв филм..
отговор Сигнализирай
137
фотболис Б окръжна г
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
и ф кой мач са случва тва?
отговор Сигнализирай
136
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Ами къде е Никито Младенов сега нещата за българите в Либия са в неговият ресор, а го нема нито по радио нито по телевизоро. Не че съм се затъжил , ама когато говореше за посланниците от ДС и пр. по неколко пъти го даваха по телевизиите.
отговор Сигнализирай
135
до 130
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
МАХАЙ СЕ И ТИ БЕ НИЕ ЕДИН БАНДИТ БОРИСОВ НЕ МОЖЕ ДА МХНЕМ ЩЕ МИ БУТАШ СТАНИШЕВ.
отговор Сигнализирай
134
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
133
ДО126
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
Аре не ми се пиши за Светец,боже,божеи на нови и на стария морал
отговор Сигнализирай
132
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Оставка незабавно или март месец всенародни протести!
отговор Сигнализирай
131
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Бафмааму, толкова УРАААА в един ден даже на манифестация с Бай Тошо не се е викало навремето, колкото днес на герберастите им се наложи, с тоя Боков танц "*** си - ела си".....
отговор Сигнализирай
130
до странджата
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Само Странджата е по-смешен от ББиткото. ама със съвсем малко.
отговор Сигнализирай
Новини