BGONAIR Live

PR-ът сработи. Борисов върна Емил Коцев на работа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

89
агент Буда Борисов
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
"Конфликтът е възникнал, защото и двете държавни компании - "Техноекспортстрой" и Авиоотряд 28, в желанието си да вземат повече хора, на място там е станал проблем в кой самолет да се качват."А ПУЗНАЙТЕ КОЛКУ СМИСЛУВИ ГРЕШКИ САМ НАПРАИЛ У ЕДНО ИЗРИЧЕНИЕ
отговор Сигнализирай
88
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
"Просто до мен не е достигнала информацията", обясни Борисов ... Ами не искам да управлява държавата ми човек, който взима решения без необходимата информация. А за умствените способности да я анализира .....изобщо и не отварям въпрос. Уволнявам, ...възстановявам, ....много неуравновесена работа, ...дори за шефче на дребно ниво.
отговор Сигнализирай
87
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Боже, Божеееее
отговор Сигнализирай
86
Кирил
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Народе осъзнай се! Тази мутра трябва да бъде изритана час по-скоро.
отговор Сигнализирай
85
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
С любопитство чакам коментарите на *** на задни части. Дето преди два часа викаха "Браво, Боко, ...много правилно!"
отговор Сигнализирай
84
Даниел
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 10
Ей сега го гледах Емил Гоцев по телевизията, напрово се беше сдухал. Мисли, че може да се *** и мойте самолети, мойта фирма. Абе дърт комунист фирмата е държавна, не е лично твоя. Ей това им е проблема на комунистите, че всичко си мислят, че е тяхна собственост.
отговор Сигнализирай
83
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Тоя *** наистина смята , че управлението на държавата е като футболен мач ! Да си рита топката тогава и да отстъпи място на тия , дето не ги бъркат.
отговор Сигнализирай
82
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 23 Не харесвам 0
Баси мамата! Добре, че няма правомощия да разстрелва! Бая реабилитирани посмъртно щеше да имаме!
отговор Сигнализирай
81
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
НА ТУЧНА Банкянска ПОЛЯНА- ГЕРБЕР ЗА *** МЕ ХВАНА И НИЩО, ЧЕ БЕШЕ ***- ЖЕСТОКО БЕ НАЕБАН. ОПИТА СЕ ДА МЕ ЗАБЛУДИ- ЗАПОЧНА ГАДНО ДА ПЪРДИ ПЪРДЕШЕ ГЕРБЕРЧЕТО НАСРАНО, НО ЗА *** БЕШЕ ОЩЕ РАНО! НЕКА СИ ПЪРДИ КАКВО ОТ ТУЙ- ЩЕ МУ НАФРАСКАМ ПАК НАРОДНИЯ СИ *** !
отговор Сигнализирай
80
мравка
преди 15 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
С просто око се вижда че начело на държавата стои един *** неадекватен в поведениети си .Този *** ще съсипе до краи съсипсната ни страна.Махаи се от живота ни мутра ***.
отговор Сигнализирай
Новини