BGONAIR Live

Увеличават студентите във ВУЗ-овете


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

28
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Никой не може да забрани на хората да учат. Щом искат ще учат. А това че разни *** се изказват против висшето образование си е техен проблем. Никой насила не ги кара да учат.
отговор Сигнализирай
27
student
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
? Koj gjotferen go e predlojil tova ?!Kajete mu imeto - che da mu "BLAGODARIM" ...
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Абе, дайте направо да им даваме дипломи за висше още в първи клас! За какво да си губат времето да учат!
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
Те колкото първолаците бе!УЖАСТо след 2-3 години и задължително ще го направят
отговор Сигнализирай
24
Блъско
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Интересно откъде ще намерят толкова първокурсници ,понеже много ходят и в чужбина да учат,или може би половината ще са ***,за да ги приобщаваме към цивилизацията
отговор Сигнализирай
23
ало, ало
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
конграчулейшънс"над 71000" ще си уплътняват времето с вашите данъци...Те са ваши деца, но няма да се получи това ,което си мислите.....Всички просто правят като всички - отишъл да вземе диплома...
отговор Сигнализирай
22
***
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Странно мълчание от страна на будната академична общност, иначе толкова активна, когато става дума за бюджети, пардон, за качество на образованието, за научна дейност и прочее.
отговор Сигнализирай
21
наблюдател
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
ХА ХА ХА ХА .... на това наш'то само името му е "Висше" и "Образование"....иначе си е просто прехрана за преподаватели :)
отговор Сигнализирай
20
преподавател
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Това- хубаво, ама ти да виждаш и намек , че вървим натам !?
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Уаааа! Е при това положение направо да премахнат кандидат-студетските изпити, че вече няма смисъл от тях. Всеки завършил гимназия вече ще става студент, ако ще да е *** като ***. И после всяка чистачка с висшО!
отговор Сигнализирай
Новини