BGONAIR Live

Увеличават студентите във ВУЗ-овете


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Дипломиран роднина, дипломиран милиционер, дипломиран роднина.......
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
идеално! сега ще се увеличи и оборота в кръчмите в Студентски град, ще има повече работа за лекарите в Пирогов! Няма лошо. Какви са тези глупости? По цял свят висшето образование е по-скоро лукс, а тук сега и с двойки ще приемат, само и само да си запълнят бройките
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 26 Не харесвам 1
Във университет трябва да се влиза лесно и да се излиза трудно- записваш се и ....после яка цедка - този който наистина е искал да учи заради знания, ще се справи! И край на дипломите без покритие!!!
отговор Сигнализирай
5
Питанко
преди 15 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Браво, всеки неграмотен ще има диплом! Ще станем първата страна в света с 100% население от вишисти!!! Че и ний сме дали нещо на света, всеки българин с диплом в ръка!
отговор Сигнализирай
4
mery
преди 15 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Те местата за студентите така стават повече от броя на зрелостниците. Аз в момента имам двама студента в България и се чудя като завършат къде ще работят. Единствения им шанс е да запишат магистратура в чужбина и после там да търсят реализация.
отговор Сигнализирай
3
Иванчо
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
хахаха,разумно решение както винаги. нека свалим изискванията за влизане във ВУЗ както и средното ниво на представяне...
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 24 Не харесвам 2
Ми те на задължителните матури тая година се явяват 67 хиляди, освен и пенсионерите да минат по едно висше, че то вече всички са висшисти
отговор Сигнализирай
1
Веселин
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
Точно обратното трябва да се направи!
отговор Сигнализирай
Новини