BGONAIR Live

Увеличават студентите във ВУЗ-овете


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
***
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Мда, това баш няма да стане. Нови ще си изучат. Оборот да има, другото не е толкова важно.
отговор Сигнализирай
37
мда
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
потенциалните "крепостни", като завършат, ако им се прииска да идат някъде по белите държави да живеят и работят, държавата да им смъкне по една бала пари, щото са се изучили тук
отговор Сигнализирай
36
Бай Тошо
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Много хубаво, но да се вдигне нивото на преподавателите!!! Не може хора които не знаят нищо да излизат с диплома за инженер - в МЕИ-то е точно така! По този начин се обезценява труда на студентите които наистина учат. Не е завършил само този които не е имал грам желание. Да дадат едни достойни заплати на преподавателите и да уволнят пияните пенсионери които преподават в момента! Така ще се вдигне нивото
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
И после като във вица: "Като се знам какъв съм инжинер, ме е страх да ида на лекар!"
отговор Сигнализирай
34
пена
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
и аз искам вишо - къде го дават? у Перник нали имало П.А.Т.К.А - Жоро Бекъма дека учи? Мен дали ша *** земат
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Тия "мъдрости" от социализма си ги турете къде слънце не свети!
отговор Сигнализирай
32
от село
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
а тук на нивата кой ще работи? всеки на бюро иска ама не можееее
отговор Сигнализирай
31
аз съм бе
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Нека! Нека има прости лекари, адвокати, икономисти, преподаватели ......R.I.P. България. С тая АНТИБЪЛГАРСКА политика не само, че няма да се оправим, ми и ще загинем като нация. Много скоро ............
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
А у наши селу куга щи утворити унивирситет? Чи многу искам да учъ висшо, щото то всичкити ми съседки вечи съ с вишо и *** да ни съм простъ, чи да ни учъ.*** не ми съ ходи у градо, бе!
отговор Сигнализирай
29
за 26
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 5
Ще им даваш дипломи ама не можеш. Нямаш ниво за да даване на дипломи. Само за писане на глупости.
отговор Сигнализирай
Новини