BGONAIR Live

Увеличават студентите във ВУЗ-овете


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

58
НФБ
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
споделям от личен опит...поне във Франция в свободните университети се влиза само с матурата но само 20% посли завършват университета!!! Останалите 80% отподат в първата и втората година!цедилката е страхотна! Има платени университети имат си и политехника от която излиза елита им! ние пък си имаме симеоново и спортната академия...
отговор Сигнализирай
57
lUser
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
И пазара на работна ръка ще продължава да се свива ли свива, за това младите избират да учат вместо да седят пред компютъра по цял ден и да пускат CV-та, чакайки от умрел писмо. Поне с едното висше шансовете им за някаква реализация се увеличават.
отговор Сигнализирай
56
Трудещ се
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
То всеки иска да става вишист. На никой не му се работи, всеки иска да става съдия, прокурор, адвокат, полицай, доктор, инженер, директор и разни му там "мързеливи" професии. И в крайна сметка кой ще работи в истинския смисъл на думата?След 10 години 10 умни ще се бият за един ***... Помнете ми думата.
отговор Сигнализирай
55
оооооооооооо
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
какъв ви е проблема бе ***...студент завършил с тройка не е нестудент,той е студен,но завършил с тройка...на запад кат вас не мислят
отговор Сигнализирай
54
ооооооо
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Чета ви тъпите коментари и недоумявам...какво като много хора ще имат висше...в САЩ 80% от хората имат висше,так е на запад...80% от населението с висше не е статистика ,която отговаря на глупави щуротий широк вход и тесен изход,нито пък на глупостите ви че трябва да се ограничи приема...на запад 80 % от населението е с висше образование...
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Не се притеснявайте, всеки ВУЗ ще си намери своята пазарна ниша. Например Русенският университет от известно време се е специализирал в продажба дипломи, пардон - знания на граждани на Р Турция. И добре , че са те та има постъпления във ВУЗ-а.
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
монетата има 2 страни-от едната са ниските заплати на преподавателите (с което на практика са принудени да работят и на друго място), поради които е налице и слаба заинтересованост от учебния процес.Втората е пълната липса на заинтересованост у студентите.Тези, които знаят за какво са в Университет, са по-скоро изключения! 98% нямат място в което и да е висше учебно заведение.Проблемът идва от възпитанието и манталитета на подрастващите.Мех. увеличаване на местата само засилва негативния ефект.
отговор Сигнализирай
51
Даола
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ами университетите скоро ще се превърнат в търговски фирми и трябва да прибират повече пари - какви висшисти излизат оттам - няма значение!
отговор Сигнализирай
50
защо ?
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
След като си купуват дипломите ,защо да се обременяват с продължително време ?За толкова пари ,толкова обучение !
отговор Сигнализирай
49
Хитреци
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
То няма млади хора, те студентите ще увеличават, от студенти ще ми правят бизнес...Далавераджии такива! Кой ще става студент бе, Мехмедчо и Неджбието от село Риш ли или Асенчо от гетото?
отговор Сигнализирай
Новини