IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Оставаме до оставка, крещят кафеджиите пред парламента


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

55
Kaleko Aleko
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 10
Г-н 71,Има една много хубава поговорка, че "Пилците се броят наесен".Та, като се върнат в София студентите, учителите и кой ли не още (включително ваканцуващите депутати), ще е още по-забавно :)))
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 21 Не харесвам 5
Утре ще са още по-малко,че Пашата от вчера спря плащането! Да видим,колко са ентусиастите?!
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Търпение му е майката, казва народа. Та и протестиращите - четири години ще пият кафе!
отговор Сигнализирай
52
жулиен
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Освен сеирджии и кафеджии днес в парламента протестиращите бяха наречени и кръчмари от депутатката от герб ангелова.Не и прави чест,знае се,че електората са лош матрял,а сега и кръчмари,ще ни дойде май множко.
отговор Сигнализирай
51
Bob
преди 12 години
Харесвам 33 Не харесвам 7
Пак манипулативни заглавия- "Десетки се събраха на протест"..Да се чете- "ДЕСЕТИНА се събраха да пият кафе"
отговор Сигнализирай
50
Kaleko Aleko
преди 12 години
Харесвам 29 Не харесвам 3
Г-н 65,Бойко Борисов е такава бита карта, че вече никой не го бръсне за слива. Не виждате ли, че всяко негово изказване се приема само с присмех.А след вчера вече е тотален аут. С или без протести, партията му отива в канала. Ама сам си е виновен.
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 31 Не харесвам 4
Първо пишете "десетки са се събрали", после се разбира, че били 50. Нищо чудно от тях 20 да са журналисти, 10-20 да са случайни кибици и всъщност тези толкова многобройни протестиращи циркаджии да са 10-тина. Е, заслужава ли си всеки ден да им обръщате внимание, да пишете за тях, да ги дават по телевизията? В момента, в който спрат да ги правят медийни звезди те ще си намерят друго място за дрогиране и пиене на кафета, уискита и тем подобни, на друго място ще си показват циците и задниците
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
хора без работа
отговор Сигнализирай
47
nelineli9
преди 12 години
Харесвам 32 Не харесвам 4
тези, дето днес са там явно не са разбрали,че пашата плащаше до вчера
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 22
Днеска си гласуват откраднатият милиард от народа и излизат във ваканция да празнуват!
отговор Сигнализирай
Новини