IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Майката на убития командос иска да види Лазаров в съда


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
незнам тези Отряди колко тренират , в Германия изпита в Специални части на Митниците се бяга 5 километра за 22 минути
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 33 Не харесвам 4
Има една стара приказка на хора прекарали целия си живот,както в службите на МВР,така и в БА:От *** офицер не става! *** са с изкривено мислене и манталитет! После какъвто и да го направят си остава ***! Е,разбира се изключения има,но са редки,а Лазаров определено не е от тях!
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 28 Не харесвам 0
До каламбуриПрочети по внимателно НК или намери някой грамотен юрист,който да ти обясни правата при нахлуване в дома ти през тъмната част на денонощието,съпроводено със заплаха за живота,както на теб и на твоите близки,така и чрез разбиване или преодоляване на здраво направени прегради!
отговор Сигнализирай
9
FBI
преди 10 години
Харесвам 25 Не харесвам 5
Няма пари за обучения и накрая неподготвени Полицаи , какво да е виновен Лазаров и той е на заплата , виновна е Държавата
отговор Сигнализирай
8
каламбури
преди 10 години
Харесвам 55 Не харесвам 0
Живея накрая на село.Айдуци бол,*** също.Ловната ми пушка е до леглото ми.Ако някой посред нощите започне да ми разбива вратата според НК ,аз трябва да му отворя,да видя с какъв нож е,да го помоля да задържи за малко,да си намеря рулетката,да замеря дължината на острието ,след което да отида до кухнята и да намеря нож със същото острие,след което да започна самоотбрана.Тогава съд не ме лови.Ако е с униформа,трябва да му искам документите,защото може да е преоблечен бандит,но ако нямам пищов
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 31 Не харесвам 1
До GaribaldiКолега,разрешение за използване на СОБТ дава Гл.секретар на МВР! Така че след като е разрешил неговото използване за подобен елементарен случай,той трябва да носи и съответната отговорност!
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
LISHAVANE NA POLIZAITE OT VSICKI OBLAGI I ZATVOR ZA VSICKI.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
EH LAZAROV TI SI RODEN ZA UBIEZ DANO NIKOGA NE NAMERISH SHTASTIE.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 24 Не харесвам 8
Разбирам жената, че скърби по сина си, но все пак трябва да насочи гнева си срещу извършителя на трагедията.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 24 Не харесвам 16
Виновен е стрелецът.И тъпите командоси.След като всички са видяли как оня *** отнася главата на колегата им с ловна пушка защо не са го разстреляли с няколко куршума в главата и няколко в областа на сърцето.Със сигурност щеше да умре.А сега какво?Лошите живи,добрите мъртви.Сделано у мвр.Като в *** трагичен филм.
отговор Сигнализирай
Новини