IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Румънски МиГ-21 се разби при учение с българските ВВС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

70
митко
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
тъка става, кога врабчетата се прават на орли!другаре орлите не се създават,орлите се раждат,не че учението е много трудно,просто бившите комунисти не могат да покрият стандартните изисквания на нато,те навремето не можеха да покрият и изисванията на варшавския договор
отговор Сигнализирай
69
упс...
преди 7 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
НАТО ще се видат в чудо с наща и румънската армия.Вартолети самолети -всичко се разбиваНе знам при една реална бойна обстановка какво ще стане.-----------------Абе, не знам за румънците и тяхната армия, но нашите генерали и министри, заедно с армията ни, нито ще разберат кога са ни нападнали, нито кога са ни окупирали напълно.Сигурно ще научат от сутрешните блокове на Бг. ТВ какво се е случило и веднага ще предложат услугите си на новите господари!
отговор Сигнализирай
68
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Модернизацията на румънските МиГ-21 е правена в Израел. Похвално е че още ги поддържат. Нещо макар и не толкова съвременно е по добре от нищо. Не знам защо някой си мисли че ние като купим нови самолети нещо ще се измени. И на новите ще им трябват резервни части и на новите ще им трябва ремонт и за новите ще трябват пари за да летят.
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Румънските ВВС много сериозно и отговорно си поддържат техниката. Разликата с БГ е огромна.
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Сега ще обвинят Русия че ги събаря
отговор Сигнализирай
65
Щирлиц
преди 7 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
До ШопДа,и Ф-4 е бил супер,хипер,докато не срещнал в бой ....архаичния дозвуков Миг-17
отговор Сигнализирай
64
Берлин
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 7
Наскоро братушките извадиха от нафталина един изпушил самолетоносач. От него излетяха два самолета - и двата се разпльокаха. :)))
отговор Сигнализирай
63
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
НАТО ще се видат в чудо с наща и румънската армия.Вартолети самолети -всичко се разбива.Не знам при една реална бойна обстановка какво ще стане.
отговор Сигнализирай
62
44544
преди 7 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Спрете веднага всички учения, защото ще останем и без малкото, което имаме.
отговор Сигнализирай
61
Stamat
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Polqcite li remontiraha dvigatelq? :-D
отговор Сигнализирай
Новини