BGONAIR Live

Румънски МиГ-21 се разби при учение с българските ВВС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

50
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
На НАТО трябва да се забрани да борави с оръжие и да прави учение.То не беше затъване в Португалия, падане на хамъри при десант, падане на самолети само си представете имат силен противник срещу себе си.Ще има изпозастреляли се, изпозаклали се.Пълна трагедия е това НАТО същевременно скъпо и неефективно.Когато имахме армия имаше истински учения.Аз съм бил на учение 3 месеца и не с един самолет, един хеликоптер и два танка.
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
Юнака 52 сигурно ходи на работа с МиГ 21 , а вечер провежда една бърза "тактика" на семейството в къщи , след което всички помпят , докато той си пие ракийката и гледа "Россиа 24"
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Повлякохме крак...
отговор Сигнализирай
47
Хей юнаци
преди 9 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
Някой от вас ,,умни глави и разбирачи" освен на самолетчето на детската въртележка или хеликоптерчето качвал ли се е.Някой да е участвал във военно учение,да е обличал униформа? Много разбирате от всичко,само гдето все още трудно си обувате гащите и чакате мама и тате да ви дадат да папкате.Пуберчета-неудачници,не разбиращи нищо от реалния живот.И ви личи по смешните и безумни детски коментари. ....А на матурата как бяхте?Двойкаджии!!!
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
пак много е успяла да прелети руската щайга - цели 4.7км!
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Щели да купуват нов хеликоптер. Да купят нещо по-добро, тези *** падат като гнили круши.
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
И румънските пенсионери останаха без коледна добавка.Мъкааа
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
И едно СУ падна скоро бързо и лесно :)
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 8 Не харесвам 10
Една ескадрила руски самолети последно поколение, евтини, здрави и практични. Скъпите некачествени играчки-дронове на Запада не са подходящи за България. Един дрон "Пантера" падна вече.
отговор Сигнализирай
41
f-16
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 11
България е прокълнато място.
отговор Сигнализирай
Новини