BGONAIR Live

Омбудсманът атакува в Брюксел двойния стандарт при храните


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
чей сеа, само не разбирам що се жалваме на ЕС като не го харесваме. те не не ги налагат тия продукти зорлем. имаме си домашно мляко, луканки, суджуци, сливи и кво ли не.Нали тука си произвеждаме много качествени продукти. не им пускаме техните продукти и си ядеме нашите.
отговор Сигнализирай
Новини