IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Все още има риск за живота на бебето от Монтана

45-дневното бебе е в кома и на апаратно дишане

Снимка: БГНЕС

Снимка: БГНЕС

45-дневното бебе от Монтана В. Й. продължава да е в много тежко състояние и има риск за живота му.

Това съобщи д-р Христо Пседерски, началник на Детската пироговска реанимация.

Бебето е в кома, дишането му се подпомага от апарат, останалите жизнени функции са стабилизирани.

Dnes.bg припомня, че детето от ромски произход бе докарано в събота от Монтана в критично състояние, с контузия и кръвоизлив в мозъка.

Според д-р Михаил Захаринов, неврохирург в "Пирогов", причината за състоянието на детенцето може да e изпускане или нанесен му побой.

"Травмата е безкрайно тежка, че да приемем, че нещо неволно се е случило", каза д-р Захаринов.

Досега никой роднина не се е интересувал от състоянието на детето. 
 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Общество
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата