BGONAIR Live

Къде си хвърляте боклука?

Къде си хвърляте боклука?

В контейнерите, понастоящем – около тях
Аз така или иначе го мятам през балкона
Държа си го вкъщи, обмислям пред коя институция да го занеса
Аз не правя боклук
Където си искам!
Общо 6482 гласа

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата