BGONAIR Live

Ще има ли полза от вота на недоверие към правителството?

Ще има ли полза от вота на недоверие към правителството?

Да, ще мотивира управляващите да работят по-отговорно
Да, правителството ще разбере, че не го искаме
Не, вотът така или иначе няма как да мине
Каква полза, просто ГЕРБ отчитат дейност
Не ме интересува, в момента най-важна ми е лютеницата
Общо 6946 гласа

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата