IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Резултатите от изследванията на кравата Пенка - добри


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
Роб на влаЗта
преди 7 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
Голяма простотия...на границата има само път с КПП и то 2...а покрай него си е свободна гора .Ако кравата беше заобиколила всичко щеше да е наред.И хората ходят да си пазарят там в пограничният район...Откачена държава сме.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 9
Пол М. да си я вземе и пасе.Да вземе и Гинка.В.
отговор Сигнализирай
7
Бийтъл
преди 7 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
Мейк лов..нот вар!Фрийдъм за Пенка!
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
През чумавите години са измислили карантината - 40 дена изолация. Тука - всичко под ножа, изследванията после.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Пенка кръшкачката - булгариан стар!Пенке,дано ти се размине!Свобода за Пенка!Свобода за Пенка!Хип-хип-ураааа!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
ТОЗИ ЗАКОН СИГУРНО Е ЗА ДА ИЗБИВАТ ПРЕЛЕТНИТЕ ПТИЦИ БЕЗ ПРОБЛЕМ!
отговор Сигнализирай
3
Ти да видиш...
преди 7 години
Харесвам 1 Не харесвам 6
До Един от Северозапада 1 Лъжеш най откровенно.Няма такова нещо.
отговор Сигнализирай
2
моя мая
преди 7 години
Харесвам 27 Не харесвам 0
Е, а дано хаир да види животното! Но тия чиновници от Б-Бах! ли са, какви са, се оказват и те едни специалисти... мама миа! Умъртвяват наред, без милост и без аргументи, че е най-лесно! Де що им попадна животно за мнение - последва смърт! И добре че случаят на Пенка се разчу, та започнаха да спазват протокола - изследвания, прегледи, мнения.! Показват ги по телевизора - видимо не знаят къде са и грачат за някакви европейски нормативи! Или са затъпели впоследствие, или са *** по рождение!
отговор Сигнализирай
1
Един от Северозапада
преди 7 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
Безсорно, съдбата на кравата е важна, дотолкова, доколкото изважда наяве абсурдите на нашите "парвоверни чиновници, по-католици от Папата", и е лична трагедия на собственика. Поставя въпросът и как кравата безпрепятствено минава през гранично кпп, където уж пиле не може да прехвръкне. Но, това, както и гей парада, е прах в очите на хората само, за отвличане на вниманието.Готвят пенсиониране на мъжете на 75, и данък 1000 лева за стар автомобил, проектозаконът за данъка е минал на първо четене.
отговор Сигнализирай
Новини