IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Не горивата са ни скъпи, ниски са ни заплатите! Това ли е истината?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

97
?!
преди 7 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Има ли нещо нормално в нашата държава?
отговор Сигнализирай
96
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
Именно в Правителството и Парламента са лостовете за промяна на живота на хората към по-добро, но лошото е, че те работят само в полза на шепа мошеници със съмнително придобити пари, които правят на маймуни цяла България.
отговор Сигнализирай
95
Рат
преди 7 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Най-накрая някой да го каже
отговор Сигнализирай
94
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
До 96Именно Правителството определя минималната заплата за страната. В Румъния от 2019 г. тя вече ще бъде в левова равностойност 870 лв., а при нас едва 560 лв. !!! Българските заплати значително изостават. Борисов и Правителството му да си свалят розовите очила и самодоволството, да се вслушат в критиките на Президента и протеста на хората и ако не могат да подобрят живота на хората да се махат, да идват други. Тези ги чакахме 10 години.
отговор Сигнализирай
93
професионалист
преди 7 години
Харесвам 31 Не харесвам 3
Като не може да вдигне стандарта на българския народ Бай х.й да си ходи.Писна ни да го слушаме как се оправдава като ученичка.
отговор Сигнализирай
92
93
преди 7 години
Харесвам 1 Не харесвам 11
Стига с тоя. "Лукойл". Ти или си задръстеняк продажник евротъп или си повтаряш безмозъчно като милемиалист стански?
отговор Сигнализирай
91
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
За всяка работа и общаци трябват. Не ти трябва Бил Гейтс за всичко.
отговор Сигнализирай
90
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 10 Не харесвам 22
Ходете да протестирате срещу работодателите си бе балъци. Ама там ви е страх да не си загубите заплатките. ПРАВИТЕЛСТВОТО НЕ ОПРЕДЕЛЯ ЗАПЛАТИТЕ В ЧАСТНИЯ СЕКТОР.
отговор Сигнализирай
89
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
Има нишови позиции за програмисти където лесно можеш да измуфтиш и 10 бона заплата ако имаш точния опит. Примерно писане на линукски драйвери, разпознаване на изображения, машинно обучение и изкуствен интелект. Ама за това трябва да разбираш компютрите на ниско ниво, да четеш научни пейпъри и да разбираш математически модели. Масата програмисти в БГ са общаци, джиткащи аутсорснати ентерпрайз Java и .NET проекти.
отговор Сигнализирай
88
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
До ИнтересноЯ да видим. (+) за Слави и (-) за Корнелия. :D) ---------------КОЛКО КОРЕКТНО - ГОЛЕМИ МИНУСИ И ЗА ДВАМАТА, ЯСНО !!! Интересно, много интересно поставен въпрос. На хитър ли се правиш ти бе !!!
отговор Сигнализирай
Новини