BGONAIR Live

Кърджали пак диша серен диоксид 3 пъти над нормите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
Анонимен
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Обективната истина е , че общинският съвет на Кърджали /доминиран от ДПС / е кметът /етнически турчин/ са твърдо против плановете за разрастване на ОЦК.В управлението на ОЦК няма нито един турчин , нито в собствеността.Така , че , псевдонационалистите , моля по-полека ! Не се напъвайте чак толкова ! Първо да бяхте поразбрали кое как е !
отговор Сигнализирай
9
Tina
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ДПС има 68% доверие от хората в Кърджали. Сега за да оправдае доверието на гласоподавателите си, да направи всичка възможно да дишат чист въздух. Ако може...
отговор Сигнализирай
8
българин
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Дишайте *** с пълни гърди:)))))
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
рупайте олово читаци
отговор Сигнализирай
6
фен
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ДПС са виновни!!!!Те само обещават че ще предприемат нещо ако ги изберат
отговор Сигнализирай
5
пармезане
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Гледах в Италия има още по-зле... Да не си мислите че нашата държава си е изсмукала тоя модел на управление от пръстите? Неслучайно "Видима" например американците я развиха в Севлиево и я продадоха заради корупцията по високите етажи. И кой я купи от тях, ами италианците, кой! Има нашите политици още много да се учат от развитите мафии по света, засега са в детски период и се мислят за вечни
отговор Сигнализирай
4
Бай Ганю
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
бах маа му! тез ора дъвчат олово месту въздуу! Бах маа му!
отговор Сигнализирай
3
Исмаил
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не се притеснявайте братя, Доган ще лапне комина и ще поеме всичкия пушек и дим и ще ни спаси от обгазяване. Нали до сега той ни спасяваше при всички беди!
отговор Сигнализирай
2
bono
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
samoubii se, na nikogo nqma da mu puka...***
отговор Сигнализирай
1
ме
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
защо не завишат нормата 5-6 пъти и така Кържали никога няма да е обгазен отново?
отговор Сигнализирай
Новини