BGONAIR Live

Мондиал 2026: Англия се издъни срещу Гана


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Ром"с
преди 1 минута
Харесвам 0 Не харесвам 0
Кога започва световното по футбол ,някой знаее ли ,а то тоз фестивал на футбола не ми е интересен ...Толкова слабо първенство не бях виждал ,то цялото първенство е построено под егида на САЩ ..4 полувремена за реклама ,48 участници ..за таз голяма страна трябва и много мачове ...Меси и Роналдо да вкарават голове на Йордания или уЗБЕКИСТАН ..целият футбол е комерчески ..2-3 мача гледах досега от фестивала на фуьбола...А да ,един журналист критиу=куывал шефа на ФИФА ..И ГО ИЗГОНИЛИ -ДЕМОРКАТИЯ)))
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 7 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Много добра новина, наглите и скандалджийки англичани не заслужават победа!
отговор Сигнализирай
10
Танк
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: Бивш от МВР76В кой свят живееш някой измислен твой в главата и като докопаш ,компютър в лудницата и почва да ръсиш глупости ,разбираеми само за чалгари и бивши ченгета .
отговор Сигнализирай
9
Кур
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: Бивш от МВР76Явно си луд то друго няма . С тези неща който пишеш , май ти е изгорял бушона . Гръмнал си от всякъде .
отговор Сигнализирай
8
Злоба
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
Я се наведи и се хвани за палците ,че иде бързия влак пълен с обратни като тебе .
отговор Сигнализирай
7
Гост 666
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: Бивш от МВР76Ало не нормалния нали ти писах бе задръстен християнин да спреш да пишеш тука глупости извън темата бе ЧАЛГОПИТЕК
отговор Сигнализирай
6
Зик
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Голям зелен празззззз
отговор Сигнализирай
5
Копейка доцент
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 3
бозавите са кръвосмесени, демек ууроди
отговор Сигнализирай
4
Бивш от МВР76
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 2
У сатаниската платформа тик ток търсете "Sande Sandov" на профилната снимка съм отлево, но имам и други снимки. Да станем "приятели". Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай, бивш футболист и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
3
Бивш от МВР76
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 2
Помните ли гнусното негроидно джон барнс, но за онова време беше само един гнусен негроиден. Ако не знаете кое е гнусното негроидно "джон барнс" използвайте гугъл. Сега...Гледам на снимката конската физиономия хари кейн. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай, бивш футболист и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
Новини