Дербито за върха: Лудогорец излъга ЦСКА

Мачът завърши 2:0
29 ное 2021 19:15, Нели Христова
30

Лудогорец удари с 2:0 ЦСКА и записа изключително важна победа в битката за шампионската титла, съобщават от Gol.bg

Попаденията в мача забиха Пиерос Сотириу от дузпа в 78-ата минута и Чибота в 91-ата минута.

С този успех разградчани дръпнаха със седем точки на "армейците", но ЦСКА има мач по-малко.

30
29
0

4

1 преди 1 месец
Гришо Ганчев,докога ще го търпиш тройчо,какво чакаш,пущай го да лети до Казахстан.
28
0

3

иво преди 1 месец
К.Р ТАТЕ ТИТЛА ! ЛУДОГОРСКАТА "КРАВА" ИЗЛЕЗЕ МЪЖКА ! НЕ Е 7:2 , НО И 2:0 БИВА ! НЕ СМЕ АЛЧНИ !

Случаен минувач преди 1 месец
Специалистът от село Плоски, пак си го получи... отдзад.
25
2

2

Подуяне преди 1 месец
До ДвойчоПодуяне са Вечно Втори. Чорбата от няколко години ги няма.

2

До Цска-фалшива новинаКво повтаряш винаги едно и също бе птичи мозък?Не можеш да измислиш нещо друго ли?
22
3

7

Цска-менте преди 1 месец
Като победят са Цска, като падат били Литекс ... иди ги разбери.
21
5

3

vlady преди 1 месец
Десподов и Гонсалвеш заслужаваха да бъдат изпратени на просветление в съблекалнята за поредица груби нарушения, Кабаков положи усилия да запази Лудогорец в пълен състав до края на мача.
20
1

4

Ко речи преди 1 месец
Стойча?Сигурно съдията!Това винаги е първо!
19
0

1

Гавраил Софрониев преди 1 месец
Дано това е рестарт на Лудите, с кеф ще чакаме градация, така че в Сф да им вкараме повече - 3, 4..., а защо не и 6;)
18
3

3

Спиро преди 1 месец
Враца се радва, Ловеч реве, мачкай Разград, поздрави от Враца :)

4

До КрасиЗа Лудогорец играха още българи с черни гащета особено легендата Кабаков - положи сериозни усилия да завършат мача в пълен състав.
14
1

10

А човека със златната топка надъхва ли надъхва.Стоичков има голям грях към Цска,защото можеше да го спаси.Но предпочете да си затрае и да лъже всички с това ловешко менте.
13
2

12

Двойчо преди 1 месец
Нова поредна загуба на Цска, голям успех на Цска, защото Стойчо от Тройчо се превърна в Двойчо. Да му е честито ! Да е честито и на "евробоеца" Цска/Литекс ! Вечно вторите... Цска - ха-ха-ха !!!