BGONAIR Live

Протестиращите издигат нова барикада в Триъгълника на властта

Спряно е и движението по бул. "Дондуков" и "Цар Освободител"

Снимка: Димитър Кьосемарлиев

Снимка: Димитър Кьосемарлиев

Въпреки обещанието, че няма да затварят възлови кръстовища до 15 септември, протестиращите все пак издигнаха нова блокада на бул. "Цар Освободител".

Спряно е и движението по бул. "Дондуков".

Около 21:40 ч протестиращите обявиха, че няма да провеждат традиционното си шествие към Орлов мост, а отново ще издигнат лагер пред Министерския съвет.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Общество
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата