"Реал Мадрид" пожали "БАТЕ", Дел Пиеро отново блести за "Ювентус"
18 сеп 2008 10:12, Красимир Ангелов
8
Кристиано Роналдо се завърна в игра. Снимка: БГНЕС

Манчестър Юнайтед започна защитата на титлата си в Шампионската лига с неочаквано нулево равенство срещу "Виляреал" на "Олд Трафорд".

Капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов остана извън състава заради контузия. За сметка на това обаче в игра се завърна звездата на “червените дяволи” Кристиано Роналдо.

В другия мач от група "Е" "Селтик" и "Олборг" също не успяха да си отбележат гол.

Фиорентина изпусна да победи "Лион" като гост в първия си мач в Шампионската лига от 8 години насам, въпреки че виолетовите водеха с 2:0 до 73-тата минута с 2 попадения на Алберто Джилардино. С късни голове на Пикион и Бензема французите се добраха до точката.

Байерн Мюнхен излъга домакините от "Стяуа" с попадение на защитника Даниел ван Буйтен и взе трите точки от Букурещ.

С гол на Вилиам Галас две минути преди края на мача Арсенал се спаси от загуба и завърши наравно 1:1 в гостуването си на "Динамо Киев". Исмаел Бангура бе открил за украинците в 64-тата минута, след като вкара от дузпа.

В другия мач от групата "Порто" отнесе "Фенербахче" с 3:1.

Реал Мадрид си поигра на котка и мишка с екзекутора на "Левски" - "БАТЕ Борисов", и го победи със скромното 2:0 след голове на Серхио Рамос и Рууд ван Нистелрой.

"Ювентус" се завърна в Лигата с победа над руската сензация "Зенит". Героят на “Старата госпожа” за пореден път бе Алесандро дел Пиеро, който отбеляза след прецизно изпълнение на пряк свободен удар.

8
7
0

2

преди 12 години
Направо да полудееш от интерес по тази новина. Барби се закотви сега на топло за старини и пенсия. А тия дето го купиха да му мислят.
6
0

2

Дани преди 12 години
Вий ще видите кво ще стане другия път, като Бербо играе. Малеее!:)))))