BGONAIR Live

Симеонов: Тайничко и Борисов стиска палци на протеста


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

71
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 6
Борисов винаги е предпочитал да управлява с градската десница, вместо с ДПС! Причината сега да не го прави, е че явно Пеевски го държи с нещо, и то много здраво
отговор Сигнализирай
70
Една майка
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Опозицията изкарва децата ни на протест,да ги бият,а техните в Западна Европа!
отговор Сигнализирай
69
стоян
преди 6 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 4
На 10 декември излизаме масово да изметем престъпното,прасешко статукво.Борисов и Пеевски- в затвора.
отговор Сигнализирай
68
Много тайно
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
щом Първан е разбрал.....
отговор Сигнализирай
67
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Давам уроци по казачок , орентирайте се от рано
отговор Сигнализирай
66
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Пишете писмо на дядо Прас,да не събира неговите избиратели на същия протест,че ще стане мазало!
отговор Сигнализирай
65
Е как
преди 6 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 4
17 гидишни момченца и момиченца крешяха ,,Не искаме да ни крадете данъците"?
отговор Сигнализирай
64
Войводата
преди 6 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 3
1. 3СВ 2. Да живее ГОРД и СВОБОДЕН Бенин 3. Искам свобода за всички в ЕС - да търгуват с когото си искат не Франция да ни казва с кой да говорим и с кой не 4. Защо столицата на ЕС да е в Брюксел (2 млн души франкофони). Не може ли Торино например?
отговор Сигнализирай
63
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
Те не са хора, а турски прасета със малки свински опашчици на голямото им Д. На тези турски прасета ли ще им плащате данъци и ще им се поробвате? Ако не протестирате срещу тази турска власт, направо да закриваме държавата и да се махаме всички.
отговор Сигнализирай
62
Анализатор
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
Призовавам колегите да организираме самостоятелен протест !
отговор Сигнализирай
Новини