BGONAIR Live

"Да, България": Управляващите заглушават мобилните телефони за протеста довечера


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

75
дедо ви
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: баба ви - е не се жалвай че те трият бе ТО хахаах
отговор Сигнализирай
74
дедо ви
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: баба ви - ами ше ти ги трият щото аз съм доказан профил човешки , явно ти не си . замисли се с твоя ИИ
отговор Сигнализирай
73
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
Какви грозни хора са тези от ПП-ДБ. Тъпирчев, Асена, тоя с мазната коса Божанов, Денков хамстера, Сабрутева....все убавци. Днеска *** на протеста ще ядат палки
отговор Сигнализирай
72
мозъчно заглушаване
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
операторите ще си претоварват изкуствено клетките и техниката, в които са инвестирали милиони ако не милиарди откакто съществуват мобилни оператори, смешни палячовци сте ей и наивниците, които ви следват, нормално като се струпат хора на едно място бозещи в нета да става претоварване в метро в час пик не сте ли се возили
отговор Сигнализирай
71
заинтересовано
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
абеееее , асенчо ше раздава ли розови пеньоари вместо черни дрехи довечера
отговор Сигнализирай
70
Зозо
преди 6 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Два пръста чело толкоз
отговор Сигнализирай
69
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: Насе Гномски 70 И КС преброи фалшифицираните протоколи. А купения вот няма кой да преброи. Така "печелите" изборите.
отговор Сигнализирай
68
Неможач
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
Докато МиВиРе-то не стане НАШЕ няма да спрем да се оплакваме !!!!
отговор Сигнализирай
67
смях
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
абе ленето никва я нема , сугурно мисли кво да пише у фейсо
отговор Сигнализирай
66
Баба
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
На кривата ракета космоса крив *** с ителекта който имаш ,нямаш място в парламента.Напусни не излагай демократите.
отговор Сигнализирай
Новини